www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Knjigu koju NE biste preporucili
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
A_Djema
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 13 Sep 2006
Poruke: 231
Mesto: Raskrsnica srca...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lektira za 4 srednje i to Stranac i zlocin i kazna

 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino što je mene smorilo su neki mitovi iz Anglistike I. Volim da čitam, ali knjige biram po preporukama.

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno ne bih preporucila Malog Princa i Anu Karenjinu. Za Andrica ne znam. Njegova knjiga znakovi pored puta mi se bas dopala, dok mi je "Na Drini cuprija" bila pomalo dosadna (nisam je ni dovrsila). Medjutim sada je imam za lektiru pa cu da je procitam, malo sam starija pa mozda promenim misljenje Rolling Eyes . Nemoguce je da mi bude dosadno delo za koje je covek dobio Nobelovu nagradu. Nisam valjda toliki kreten. Laughing

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Franc Kafka - Proces
Procitao sam oko 30-ak strana i nisam mogao vise da mucim sebe. Ima jos nekoliko knjiga koje ne bih preporucio, al' ova je sampion.

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
z1v0tj3l3p
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ana karenjina Smile

_________________
And when the rain begins to fall, you ride my rainbow in the sky. And I will catch you if you fall, you never have to ask me why...
 
DivljaJagoda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 73

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi zar losa i glupa knjiga postoji?

_________________
Inaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Mali Princ"

To mi je stvarno najgluplja knjiga koju sam prcitala.

I Ivo Andric! Covek jeste nobelovac, ali brate, jako smara... Pocela sam da citam jednu njegovu knjigu, a kako sam je pocela, tako sam je i zaklopila.

Izvini ali, to sto je covek nobelovac, ne mora da znaci da ga svi vole... Ukusi se VEOMA razlikuju...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
JekaiJose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 100
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konacno sam procitala celu knjigu "Na Drini cuprija" i mogu da vam kazem da sam promenila misljenje iz korena. Sjajna je i uopste mi nije bilo smorno dok sam citala. To je verovatno zbog toga sto sam malo starija. Konacno sam shvatila zasto je covek dobio Nobelovu nagradu.
Svaka mu cast.

_________________
"Happiness can be found even in the darkest of times... if only one remembers to turn on the light"
Albus Dumbledore
"We have top players,and sorry if I'm arrogant we have a top manager too."
Jose Mourinho
 
Fjodor14
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Okt 2006
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da Vincijev Kod - teska glupost, ili ti izmisljotina. "Limunada" od knjige. U sustini izrugivanje Gospoda.


a za ove likove sto ne preporucuju Anu Karenjinu i Ivu Andrica, nemam reci.... mislim... Rolling Eyes
Jedna stvar ako vam se nesto ne svidja, ali nemozete da Anu Karenjinu (legendarnu knjigu) stavite na listu "ne preporucljivo za citati".
Jos malo pa ce neko pitati sta je jos napisala ta Ana Karenjina?

I Mali Princ je dobra knjiga. Ako neko nemoze da je shvati i ako mu nije bliska, onda ne treba ni da je ocrni...
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mali princ, sve knjige iz lektire, sam Shakespeare je dosadan, Ivo Andrić, August Šenoa, Tolstoj, umrla sam dok sam to uspjela pročitat, i svakako ne volim niti jedno djelo od Krleže, toliko kajkavskih gluposti da nikad kraja
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako biti dobar-NIK HORNBI
uzasno smara i naravno ILIJADA koju smo kao drustveno-jezicki imali za lektiru,blah

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
zombie noise
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 41

brazil.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo koja od Milorada Pavica. (To mi je prvo palo na pamet. Covek je smarac nad smaracima, ali, nazalost, ima ih jos).
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Knjigu koju NE biste preporucili Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon