www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemanja Vidic?!
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
mrsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Nov 2004
Poruke: 119
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 5:13 am    Naslov poruke: Nemanja Vidic?! Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o Nemanjinom transferu u Manchester?
Meni je jako drago da otisao da igra u tako veliki klub, a sad je samo pitanje hoce li stvarno i igrati, bojim se samo da ne dobije priliku kakvu i zasluzuje...


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 5:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da ce da uspe u Engleskoj iako neki misle da bi u Italiji verovatno bolje procvetao. Mislim da mu engleski stil odgovara, jer i u Rusiji ne igraju mnogo drugacije. Uostalom ne verujem da bi ManU dao 15 miliona evra tek onako i da su ga dugo 'studirali'. Koliko ja znam je Alex Ferguson trazio jos jednog kompletnog igraca za odbranu a u Vidic-u ga sigurno nasao. Bice on uspesan tamo, jer je mnogo talentovan i igra stalno na istom (dobrom) nivou.
 
mrsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Nov 2004
Poruke: 119
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 6:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu si u pravu, sto bi dali tolike pare da im greje klupu...
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ce bit stud odbrane. I vrijeme je vise da neki veci klub kupuje nase igrace. Svi nam mladi odose po Rusiji.
 
igor-bp
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 141
Mesto: VOJVODINA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad je najvaznije da igra jer priblizava se prvenstvo sveta a on nam je stub odbrane.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 10:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidiću 50.000 funti nedeljno?

Mančester junajtedu je bilo toliko stalo da obezbedi potpis Nemanje Vidića, da je Spartaku platio 2,5 miliona funti više nego što je trebalo, spekulišu engleski mediji. Prema ugovoru, Vidić je, kojeg očekuju pregledi u Engleskoj do kraja nedelje, mogao je da napusti moskovski klub uz obeštećenje od 4,8 miliona funti. Saznaje se da je Mančester u poslednjem trenutku podigao ponudu na 7,2 miliona kako bi sprečio odlazak srpskog internacionalca u Fiorentinu.

Prema vestima iz Italije, Fiorentina razmatra mogućnost da kod FIFA podnese žalbu, navodeći da su sa Vidićem potpisali predugovor, uz platu od 25.000 funti nedeljno.

Mančester junajted je sada privatno vlasništvo i klub nije obavezan da javno objavljuje finansijske transakcije. Ali, prema nepotvrđenim vestima sa "Old Traforda", Vidić će imati nedeljnu platu, uključujući bonuse i nagrade, oko 50.000 funti. Rio Ferdinand je na čelu "platnog spiska", sa prihodima od 120.000 funti nedeljno.

_________________
I C E M A N
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mislim da ce dobro napredovati u Engleskoj jer decko igra odbranu samo tako.Uz Ferdinanda ce biti mozda najbolji igrac odbrane Mancestera.Samo, da mu lova ne udari u glavu pa da se decko ne isfolira i tako se upropasti.Nadamo se da nece.

_________________
Master
 
mrsic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 21 Nov 2004
Poruke: 119
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E bas to, da se malo ne zanese...
Ali ipak mislim da je Nemanja pravi momak, s obzirom kako je do sada razmisljao u karijeri...
Mogu samo da kazem da ce biti oslonac nase raprezentacije...
 
Aca 85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 72
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On je najbolji defanzivac na svetu. Samo ja mislim da bi mu bilo bolje u Liverpulu .

_________________
Volim rodnu grudu jer takav je red,nikad ne zaboravi ko ti je bio DJED . Lepo nam je reko Sveti Sava : Samo Sloga Srbina Spasava .
 
a991245
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2006
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uspece u Engleskoj. Mislim da je pravi tip defanzivca za Premier ligu - visok, stamen, dobar u duelu i skok igri! Uspece garant!
 
baya
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 9

PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je sto nasa zemlja ima fudbalera u takvoj ekipi kao sto je ManU. Nadam da ce igrati uz Ferdinanda a ne sedeti na klupi i ako bude standardan u ekipi mislim da na svetskom u nemackoj ce mo imati jos bolju odbranu!!!
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja ce da caruje Engleskom i Evropom u narednim godinama. Takav je kvalitet da moze da igra u bilo kojem timu i bilo kojoj ligi. Dobar potez Manchester -a.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Nemanja Vidic?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon