www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemanja Vidic?!
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko da ce igrati pored Ferdinada a sa njim ce biti dobar tandem...
mislim da nece puno dobijati sanse da zaigra do kraj sesone ali zato naredna sezona je njegova... Wink



_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pravi klub za njega,tu igraci igraju standardno,ne dovode se suvisni igraci,dobar izbor.

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja je odlican igrac sigurno ce uspeti u Mancesteru Razz

_________________


Love don't let me go
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doveli su i Patrika Evru tako da ce biti gusto u prvom timu ali ne sumnjam ja u njega
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konkurencija ce sigurno biti jaka ali verujem da ce za Vidica biti mesta u odbrani.
Koliko je obestecenje za njega?

_________________
Master
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ne znam da li ce i ferdinand ostati,bili bi on i nemanja najbolji tandem defanzivaca u evropi.

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto ne bi ostao kad ima najvecu platu u klubu Smile
Koliko ja znam, on ostaje.

_________________
Master
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neeee,gde bas u klub koji organski ne podnosim....

Iako sam Zvezdin fan, i pored toga sto Vidic igra u Mancesteru,navijacu PROTIV MANCESTERA!!!

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
SasaJankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 9
Mesto: Petrovac na Mlavi

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pametan Vidicev potez
A dovodjenje Evre nece imati nikakvog uticaja na Vidica jer ne igraju na istim pozicijama

_________________
Jagode su Jagode
 
vladeling
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 4728
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto ne igra Vidic?Izgleda ce se ipak tesko izboriti za mesto standardnog...

_________________
Ne mogu lepo da zaboravim tek tako, da svoje sutra pišem kao prošlo vreme...




 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidić spreman za debi

Nemanja Vidić bi u sredu uveče trebalo da debituje za Mančester Junajted na utakmici FA kupa sa petoligašem Bartonom. Bivši štoper Crvene zvezde i moskovskog Spartaka kaže da je spreman da se predstavi navijačima na Old Trafordu.

_________________
I C E M A N
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veceras Nemanja Vidic treba da pokaze i da dokaze da je igrac za velike duele i da ume da odgovori na pritisak...........

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Nemanja Vidic?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 2 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon