www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nemanja Vidic?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:
Veceras Nemanja Vidic treba da pokaze i da dokaze da je igrac za velike duele i da ume da odgovori na pritisak...........


nisam siguran da ce kup utakmica protiv trecelogasa da da bilo kakve odgovore ali je sigurno pocetak

srecno Nemanja


 
shecky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da ce Nemanja da uspe u Manchesteru, pogotovo kad ima tako dobrog trenera kao sto je ser Alex. On je vec napravio mnoge igracine, kao sto su Bekam, Skols, braca Nevil, itd... Mislim da ce se Nemanja odlicno snaci i uklopiti u Man Utd
 
andrija985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 18
Mesto: Va

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja je odlican igrac sigurno sa Zigicem najbolji igrac u novijoj istoriji Zvezde. Uspece u Mancesteru i sledece godine osvaja sve sto se moze osvojiti a na prvom mestu Svetsko prvenstvo.
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je napravio odlican potez sto je otisao u mancester,uspece i bice jedan od najboljih odbrambenih igraca na svetu Very Happy
 
nesha_vozdovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 128

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Re: Nemanja Vidic?! Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako.. Navijaci Spartaka iz moskve kazu da je vidic ispao veliki smeker.. nije hteo da predje u manchester dok spartak ne postigne pravu cenu, hteo je da imaju korist i on i klub i tako je i bilo.. iako nikome od spartakovaca nije drago sto je otisao, ostavio je jako pozitivan utisak u njihovim glavama..
sto se tice dalje karijere, imam utisak da ce uspeti jer je krenuo pravim putem.. nije hrlio ka parama nego je ukljucio mozak i razmislio sta je najbolje za njega.. zelim mu sve najbolje..
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemanja je odlican igrac i on je to zasluzio prikazanom igrom u klubu i reprezentaciji. Svaka mu cast. Nadam se da nece kiksati na SP!!! Laughing
 
jimmy_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 72

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 2:06 pm    Naslov poruke: Re: Nemanja Vidic?! Na vrh strane Na dno strane

mrsic je napisao/la sledeće:
Sta mislite o Nemanjinom transferu u Manchester?
Meni je jako drago da otisao da igra u tako veliki klub, a sad je samo pitanje hoce li stvarno i igrati, bojim se samo da ne dobije priliku kakvu i zasluzuje...

Mislim da ce zavrsiti ko Kežman. U biti, vidjeli su da ima potencijala, ali ce ga poslati na kaljenje u neki drugi club.
Vidjet cemo za godinu dana Rolling Eyes
 
puha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 65
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj boze da se snadje u Engleskoj , tamo se krljaju ko nenormalni , puno se trci a kad jednom kiksnes novinari te pljuju ko ludi
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidić asistent

Vulverhempton - Mančester Junajted 0:3 (0:2)
Ričardson 5', 52', Saha 45'

Mančester Junajted lako se plasirao u osminu finala FA kupa posle pobede na "Molinju" stadionu.

Nemanja Vidić po prvi put je debitovao kao starter u dresu Mančester Junajteda, a osim dobre igre u odbrani bio je i direktan asistent kod drugog pogotka svoje ekipe. Vidić je dugo tražio kome da doda loptu sa svoje polovine, a zatim uputio sjajnu visoku loptu ka Sahi, koji je bio strelac drugog pogotka za svoju ekipu.

Naš reprezentativac u igri je ostao do kraja susreta, u kome je uspeo da "zaradi" i žuti karton pošto je prekršajem zaustavio napad domaćih. Ipak, Aleks Ferguson može u potpunosti da bude zadovoljan startnim debijem našeg sasa.

_________________
I C E M A N
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicno je Nemanja odigrao tu utakmicu iako protivnik nije bio iz istog ranga. Bice sve u redu a stvari ce doci na svoje mjesto. Samo da ga povrede zaobidju
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo sam happy zbog njega! Misim da je extra sto je otisao bas u Englesku,kontam da ce imati dobru minutazu,poslednje sto sam gledala igrao je svih 90 minuta tako da fino mu ide samo napred

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
ajdin bega
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 40
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemanja vidic je dobar igrac i drago mi je sto je otisaou man.utd Smile

_________________
kamaco
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Nemanja Vidic?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 3 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon