www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jelena Jevremovic...
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi nesto, mada ima jednu lepu pesmicu "Non-stop"

 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesvidjaju mi se njene pesme uopste,mada mora se priznati da devojka nema los glas....

_________________
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 20, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da nije tate nista ne bi ni bilo!!!
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojka od cokolade je napisao/la sledeće:
Da nije tate nista ne bi ni bilo!!!


Tacno...Ne podnosim ni nju ni tatu koji vredja Cecu a zivot bi dao da Jeca zapeva u London mix studiu....

Cisti primeri ljubomore i zavisti... Evil or Very Mad
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 09, 2009 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ona vise nije pevacica.... udadde se i sad je domacica i mlada mama...Very Happy
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 10, 2009 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa meni su ok njene pesme.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da muzički nije kvalitet, ali po jednoj pjesmi koju sam slušala možda i nije moje da sudim. Samo vidim da nije potrajala. Zašto? Pa...vjerovatno se malo zanijela i upala u vode koje nisu bile njene.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2011 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na prvi pogled upada u oci njena lepota..crna kosa i kontrast svetle,mislim plave oci..vrlo je lepa,uvek sa dugim noktima,ali ne znam puno njenih pesama..ali ima par lepih,sad je udata zena..
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 25, 2011 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je tako hvaljena, zašto se nije održala? Ne smatram da joj je sa onakvom bojom glasa mjesto na estradi, pa je i bolje da se posveti onome za šta je već stvorena, jer za pjevanje očito nije.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Jelena Jevremovic... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon