www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ksenija Pajcin...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:27 pm    Naslov poruke: Ksenija Pajcin... Na vrh strane Na dno strane

Kakva su vasa misljenja o njoj i njenim pesmama? Da li je slusate? Koja vam se pesma najvise svidja?...






_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ksendza mi je malo puno umisljena...Umislila da je ribetina, da je najpametnija na svetu, da zna da igra..Ali ljudi, ona po meni uopste nema veze sa igranjem, cini mi se da ona ima svoju skolu igranja ali ona pojma nema, niti ume da uhvati ritam, niti ima neke normalne pokrete, sve neke bezveze, ko da se sama sa sobom biiip na sceni...Al dobro...Glas nema nikakav...bar po meni...a od njenih pesama volim da cujem " Svidja mi se on" i " Mirises ko neven"...Slatka jeste, zgodna jeste...Malo joj je ruzno od kada je stavila silikon u usne...a koliko sam mogla da zakljucim po njenoj prici, nema grama mozga...toliko... Wink

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne slusam ju ali ju zato gledam

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
vujo91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 17 Jan 2005
Poruke: 115

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otprilike je tamo.. neznam imate li onaj video kad je prekrstila noge... a kamera to zumirala... i ops... ona bez gacica!!! ccc...

_________________
Idem šorom, i šutiram kamičke..
Svi već vide da sam željan.... rakije Ličke
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 6:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njena muzika mi je ziv smor! Rolling Eyes

Jedino pesmu 'Skorpija' mogu da slusam, jer mi se dopada. Sta se izgleda tice, nema puno sta da se kaze. Ona je definitivno jedna od najlepsih zena na prostoriji Srbije i Crno Gore, ali isto toliko mi deluje uobrazena. Na njene koncerte idu sigurno 90% muskarci a to ne da bi je slusali, vec samo da bi je gledali... no, i to cini 'zvezdice' uspesnim.



PS: Ako neko zeli da vidi jos vise ovakvih slika, neka klikne Arrow ovde , momci uzivajte! Very Happy
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicne njene pseme iz 2004-e su, znaci mega hitovi, Jugo poslushaj:
Xenia 2004 - Mozda Se Ne Probudim
Xenia 2004 - Zid

Od ranije pre skoro 10tak godina ima jednu RAP stvar, po meni njena najjaca, imao sam je na kaseti, nacicu je, pa javljam naziv, mozda neko moze da nadje.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njena muzika je smorcina, jednio pesma "Mene ne zanima to" nije losa!!! 8)
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobre noge, ali loshe pesme Very Happy

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
darko.swiss
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2006
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolja je bila riba prije.... bez pumpanja usana i grudi. Sad mi lici na neko cudoviste. Nije bas najpametnija, malo ko da je skrenula s uma... A pesme joj nisu cemu mada su i te pesme bolje od nekih drugih, ono... nista posebno, neka je na estradi ali nije sad nesto...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ide mi na nerve iskreno...ne znam zasto..jeste riba ali pesme i stil i ponasanje... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boze sacuvaj...ponasanje joj nije ni za pijacu, a sto se izgleda tice bila je riba vrh vrhova pre ovih silnih operacija...napumpana usta, grudi...ni bleda senka onoga sto je nekad bila

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
lazaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra riba losa pevacica
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Ksenija Pajcin... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon