www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moji mixevi domace muzike
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
DeeJayFuRiouz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Avg 2011
Poruke: 74
Mesto: Beograd/Becej

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2011 12:40 am    Naslov poruke: Moji mixevi domace muzike Na vrh strane Na dno strane

Pretrazio sam ceo forum ali nisam nasao negde gde bih mogao da otvorim temu, pa sam to odlucio ovde, ako sam pogresio , unapred se izvinjavam i neka moderatori premeste temu negde gde to mozda bolje odgovara.

Naime ovde cu postavljati neke svoje stvari, mixeve radjene kod kuce ili live varijante iz klubova

Ako se nekome bude dopalo nek zatrazi download link, rado cu dati

Uglavnom mixujem remix izdanja pesma, ali imam mixeva gde su cisto originalne pesme, no da ne gnjavim vise

evo pocetak

BALKAN PARTY [RE] MIX ZA ZURKE||| VOLUME 4 ||| WE LOVE BALKAN ||| DEE JAY FURIOUZ HITOVI 2011



Svaki komentar je pozeljan, bilo da je kritika ili pohvala Smile

sledeci mix


BALKAN PARTY [RE] MIX ZA ZURKE||| VOLUME 5 ||| HYPER ||| DEE JAY FURIOUZ HITOVI 2011



Evo ga i 6 deo Smile

traklista

1. Goga sekulic - muska lutka (dj lexero remix)

2. Srecko savovic ft. Sandra afrika - samo pozeli (danza kuduro remix) shajna dj

3. Dado polumenta - fali mi ljubav (dirty dutch remix) dj cvrk

4. Alen mukovic ft. Big time - ti si ta (bassgroovers remix)

5. Jovan perisic - znas me, znam te (dj ani remix)

6. Nedeljko bajic baja - bum bum (nole ft. Dj kix remix)

BALKAN PARTY [RE] MIX ZA ZURKE||| VOLUME 6 ||| ENERGY ||| DEE JAY FURIOUZ HITOVI 2011





[Edit by Ivankamaza: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]



[Edit by Ivankamaza: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]



_________________
Dee Jay FuRiouz In The Mix
 
mimago
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jul 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2011 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast. Odlični mix-evi. Jel imaš neke mix-eve koji imaju više pesama. Nešto tipa 10+ pesama, zajedno domace i strane? Ili neku preporuku za tako neki mix. Pokušavam da nađem na YouTube-u, al' nešto mi ne ide.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Moji mixevi domace muzike Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon