www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali ste ikada bile prevarene?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
amela2hot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 171
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam prevarena, ali nista nisam uradila...pozdravila buducu curu mog momka i nastavila dalje...nema se tu sta uraditi vise...prevaru ne oprastam lako...a on nije zurio za prastanjem...


_________________
You can have a friend only if you be one...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam ja zapocela vezu sa osobom koja je bila nevidjeni zenskaros, koji ih je menjao kao gume ja sam trebala da znam da cu kad tad da budem prevarena, ali ne. One je meni skidao sve zvezde, pricao mi da me voli i kad nam je veza poodmakla on je poceo da se hladi i da me maksimalno kulira. Znajuci ga dobro, jer godinu dana nije mala stvar, osecala sam da tu ima nesto. I onda sam saznala da me je prevario, ali ni sa jednom nije spavao, samo je bilo cisto da ga drugi vide kao on je mene prevario. Ja sam skroz pukla i od tada nismo zajedno. Doduse, sad smo "drugovi" ali on jos uvek ne shvata sta je izgubio. Nisam ja nesto prepotentna nego ja sam jedina u mom drustvu koja nije prevarila svog decka, stvarno sam iskrena i postena i kad volim ja volim i samo za tu osobu znam. I recite mi da sam luda ali ja bi mu se vratila da me sutradan zamoli...

_________________
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisi luda...odlicno znam o cemu pricas...prevarena jesam bila..milion puta..u ovom ili onom smislu...sta sam radila?Sta moze da radi neko ko pati..nisam od onih koji se busaju u grudi i vracaju milo za drago..ja se kidam..nekad u sebi..nekad se isplacem..nekad se okrenem i odem..zavisi...i oprastam..ono sto je najgore..oprastam..oprostila sam milion prevara..milion lazi..milion bola...i nastavila dalje..tu se vidi jacina coveka..ne u inatu ili smelosti da raskine.covek koji ne oprasta nije covek..pati vise nego drugi...ali ostaje covek...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Princeza_21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 29
Mesto: Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mi se jos koliko je meni poznato nije dogodilo.. ali vjerojatno bi mu vratila milo za drago... Laughing
 
studentkinja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 138

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sada nisam(bar koliko je meni poznato).A sta bi uradila,pa zna se momentalni kraj ili jos bolje ona stara pamti pa vrati. Evil or Very Mad
 
tajmahal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu biti 100 posto sigurna jer mi je bivsi veliki svaler a i sportista je pa je mnogo putovao... Sadasnji nije sigurno jer nema poterbe ja sam mu pruzila sve sto mu je potrebno a ako bi cak nedaj boze to uradio ...uf.... 3 SVETSKI RAT!!
 
malena002000
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 27 Jul 2005
Poruke: 327

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam bila sam prevarena i to najmanje kad sam se nadala i to me je prevario decko nakon pet godina veze i naravno ostavila sam ga i krenula dalje mada mi je bilo uzasno tesko,ali nakraju on je shvatio sta gubi i poceo me moliti za oprost i mogu vam reci da me jos uvijek moli samo ne popustam jer sam bila jako povrijedzena...
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad pocinje varanje tu je blizu kraj!
Bila sam prevarena ali i ja sam varala.Sedela sam na dve "stolice" istovremeno,pa kad su se razmakle ostala sam samo ja tj. ostavljena
A jednom sam varala ali tako da je jedan znao(moj muz)a drugog nisam mogla da otkacim(ni lepo ni ruzno)E moje muke Confused
Zavrsilo se tako da sam rekla da cu zvati policiju ako me ne ostavi na miru!Preselo mi je leto 2002! Rolling Eyes

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nisam....Ako me prevari dobit ce isti tren skart (kad saznam za to,naravno)!!!!!
Ali na miran nacin bez rijeci,to bi ga najvise mucilo!
Al znam da me nece....pa onda.... Very Happy
 
grizli17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 111

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam....pukla veza istog trena...nije se rodio taj koji ce mene varat!!osjetljiva sam na tu temu...oprostite Embarassed
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam ....koliko ja znam Wink
 
marijance036
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 158
Mesto: ni na nebu - ni na zemlji ..

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevarena?! mhh jesam bila!
sta sam uradila u tom trenutku?! jednostavno to je za mene bio razlog za raskid veze! i mislim da sam dobro uradila jer nebi mogla da oprostim toj osobi prevaru! da sam jos jednom u toj situaciji opet bi tako uradila! a takodje sam bila i prevarena od prijateljice sta je po mome jos bolnije nego kad te prevari partner, jer recimo prijatelji su za uvek a partner moze da ti bude svako i u zivotu ce dodji jos toliko njih!
no, da se vratim na temu...za mene je prevara nesto od najgorih stvari koji moze covek coveku da ucini. ja uvek kazem to sto ne zelis da ti drugi rade nemoj ni ti njima.

_________________
FC REDSTAR BELGRADE!!!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dali ste ikada bile prevarene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 2 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon