www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali ste ikada bile prevarene?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 2:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam,jedanput ali posto nije bila prava ljubav nego avantura nisam se osecala tuzna niti sam patila...

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 5:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhh nisam, nadam se da ce i tako ostati.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam, a i da jesam, sve dok ne znam, smatram da je sve u redu. Kada bih saznala da je imao neku prolaznu avanturicu, oprostila bih mu, jer mi je muž i iskreno ga volim.
 
ENA_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam bila prevarena jer nikada nisam imala decka Smile
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam,samo jednom.
i to mi je jos plus decko poslao poruku iz nevezanog da ide da me prevari,par sati pre doceka nove godine...bas onako,pozeleo mi je srecnu novu godinu.
nismo se ni svadjali,nista...samo tako.
bas sam se osecala kao poslednje go**o.
prevarila sam tad i ja njega,jer sam poludela kad sam cula,pa zamislite to?
mada,to mi nije vredelo jer sam tad samo ja,sto se kaze,ispusila,a njega je bas bolelo uvo.

jednostavno,na razne nacine sam mu zagorcavala zivot,kasnije me je cimao-ja sam slala poruke tipa:"A ti si"?,iako zna da znam napamet njegov broj,namerno mu se nisam javljala,blamirala ga pred drugovima sa faksa...nikad nisam bila bezobrazna i prosta ali sam ga uvek na lep nacin spustala.
djubre bezobrazno,uvek cu se truditi da mu nesto pokvarim ako mogu...
ali samo zato sto mi nije znacio nista posebno,samo mi je bilo zanimljivo s njim jer je bio drugaciji od svih mojim dotadasnjih momaka.
da mi je nesto znacio,ne bih mogla da budem takva prema njemu,jer jednostavno sam takva,ne mogu da mrzim nikoga,pa cak ni one ljude koji me povrede.
Ne mrzim ja ni Marka,samo smatram da je zasluzio da vise nikad ne dobije priliku da mi se na bilo koji nacin priblizi!
nadam se da devojke koje ovo citaju,razumeju.
mozda bi bilo efikasnije da sam ga kulirala totalno,ali neka-ovako je sladje,kad znam da si trudi i znam da zna da ne moze nista da promeni.

a da me prevari neko koga volim verovatno bih se jako rastuzila i razocarala a ako ga istinski volim i ako on pokaze da se stvarno pokajao i ubedi me u to sve,oprostila bih...

ali da me neki kreten s kojim sam cisto tako voza i vara i zaje***a,na sladak zenski nacin bih mu vratila,kao Marku...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko znam... a valjda znam... onda nisam Very Happy a imam puno poverenje u njega...

a dogovorili smo se mužić i ja da iako se to desi, on mene ili ja njega da kažemo jedno drugom Mr. Green

_________________
~Duo de la muerte~
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 3:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
koliko znam... a valjda znam... onda nisam Very Happy


Baš to... Cool

Ali, opet ni u šta u životu nisam, toliko, sigurna... osim u sebe, da bih mogla nešto sa sigurnošću da tvrdim... I ako je to uradio, onda je to stvarno morao da uradi, bukvalno, savršeno... Razz Tako, da ništa od toga Mr. Green Mada, u životu svaka istina izadje na videlo, zaista se ništa ne može dugo kriti... Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 22, 2008 10:30 am    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

kada sam saznala da me je decko prevario a nije smeo da mi kaze,ja sam ucinila prvi korak i rekla da sam prethodno vece ja njega prevarila.on je na to pobesneo i iz besa mi je rekao da je i on mene prevario.na to sam se slatko nasmejala i samo mu rekla da ga nisam prevarila vec je sve bila zamka,nemozete pretpostaviti kako mu je bilo................
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo saznadoh da jesam...al svakako vise nismo zajedno

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nazalost....da Sad
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam...i u toj vezi bolelo je uzasno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
suncej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2008
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 18, 2009 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad ne bih presla preko toga,a srecom to nisam ni dozivela
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dali ste ikada bile prevarene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  sledeća
Strana 18 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon