www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali ste ikada bile prevarene?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
marina20
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 63
Mesto: Kladovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ehhh, samo kad se setim koliko sam patila!
On je bio moja prva velika ljubav, bila je veza na daljini, al prevario me je na zajednickom odmoru! To sam saznala od najboljih drugova i drugarica nikad mi nije priznao....Posle 2 meseca sam raskinula, zato sto me je to ubilo! Tek posle 2 godine sam ga prebolela, dana danas cujem da je velika svalercinaa!!!


 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne da znam
tesko pitanje ako se ukljuce i ostali propratni/krunski elementi veze kao sto su deca ili dete
u tom slucaju, klise, ali je istina, MALO drugacije se verovatno razmislja
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam i bilo je gadno, osecala sam se kao da je umro deo mene.
Raskinula sam, ali sam mu tako slatko vratila.
Dan danas on trci zamnom i moli da mu se vratim.

Hehehehe...!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
*alexxia*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 42
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 25, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam bila, i to sa prvim deckom! Imali smo 15 godina ali smo bili zajedno cele dve godine tako da nije bas bilo zezanje. Jedva sam uspela to da prevazidjem i na kraju ga ostavila. Ispostavilo se da je on mene teze preboleo. na srecu... nikad vise posle toga. Smile

_________________
~Alexxia~
 
malena_19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 80
Mesto: samo kraj njega....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam bila prevarena...Iako smo u vezi bili 3.5 godine... Zbog toga mi je mnogo drago...Ali znam 100% da nisam prevarena.....
A ako budem ikada... okoncacu tu vezu...i to je to!!
 
Maya^
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijesam nikad bila prevarena!
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad nisam siguran da li je tema slobodna i za muskarce (ako nije izbrisite), ali hijo bi da pita da li znate uopste jeste li prevarene? Na koji nacin saznate? Nije valjda da vam momak dodje i rece: "Draga ja sam te prevario!"
 
bubi011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Feb 2006
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li sam ikada bila prevarena... mozda i nisam posto ni ja nisam varala... Ne znam sta bi uradila u takvoj situaciji, na keca ( iz trenutne perspektive) bi dala korpu ali nikad se ne zna... mozda nekada stvarno prevara moze da bude samo glupost, greska ili osvezenje za vezu... Nadam se da ce me takve situacije u ovom zivotu zaobici, cisto da me ne bi bolela glava...
 
_MaNjA_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 255

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Došla u sobu, on na njoj. Jao bože. Počela da vrištim, izašla, vratila se....on još uvek na njoj. Isuse. Samo još izašla......al mogla sam da ga bijem....
 
bubi011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Feb 2006
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je najmanje sto si mogla, draga a i trebala da uradis.... pazi ti njega koji se i jos ne skida sa nje.... uzas
 
Radost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 23 Okt 2004
Poruke: 76
Mesto: Audi grad

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi put nisam vijerovala...

drugi put i jos koji oprastala a na kraju sam se rastala!
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 8:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na svu srecu nisam (da kucnem u drvo..)...Nekako sam uvek bila s ljudima koji su u stanju da mi kazu u lice da veza ne funkionise (ako vec dodje do toga..)Sto se tice pitanja sta bih uradila da saznam.. napustila bih ga ma koliko ga volela i ma koliko me bolelo... On moze da kleci, da moli i da se bogu moli.. izabrao je svoju sudbinu i nema tu puno price.. nije ni on razmisljao kad je mene prevario zasto bih se ja uzbudjivala oko njega.. ne vredi devojke.. ne popustajte..prevari li vas jednom, znajte da je to prevara zauvek i da ce se ponoviti pre ili kansije..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dali ste ikada bile prevarene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 3 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon