www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dali ste ikada bile prevarene?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost da. Grozan osecaj,pogotovo kad stvarno volis tu osobu i predas mu se u potpunosti,ali tip sam osobe koji to neprasta i obavezno vracam istom merom Exclamation Exclamation Wink

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 12, 2009 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nažalost da.Jednom.
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam. Al varala sam i ja njih. Kako oni meni tako i ja njima, jes da sam onda isti gad ko i oni al boze moj.

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ali se nadam da ću biti jer će me to iskustvo verovatno naučiti da ne verujem muškarcima toliko koliko im sada verujem.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je bivsi prevario jednom pri samom kraju veze (zato i jeste bivsi Wink )
Morao je zbog nekih poslova u Srbiju na dve nedelje, posvadjali smo se pre nego sto je krenuo (trebalo je da i ja idem na seminar dva dana a on se sa tim stogo nije slagao, dok sam ja stajala iza svoje odluke da cu da idem..kada on mozes u Srbiju 15 dana mogu i ja na svoj seminar 2)

Tacno sam osetila kada je to uradio, culi smo se i on je rekao da ide u posetu kumovima, nikad nisam proveravala gde je i sa kim ali te veceri me je nesto nateralo da pozovem kumu i naravno nije bio kod njih, zvala kuci niko se nije javljao, na njegov mobilni takodje Arrow sve mi je bilo jasno...posle tih poziva nisam ga zvala ni jednom za svo vreme dok je bio u Srbiji, on je mene nazvao ujutru sa nekom pricom kako je imao probleme sa autom kako je morao da nadje mehanicara, itd.. itd..

Posle tog dana on je zvao non stop i u bilo koje doba dana i noci, da se "javi" ali je mogao da razume kroz nacin na koji pricam sa njim, da me je briga gde je i sta radi...Kada se vratio nazad ispricao mi je sve ...sa kim je bio, kada, koliko puta su se videli, cak i koliko su puta.....smucilo mi se kada sam saznala da je osoba puno starija od mene, da nije lepa, nije zgodna a o IQ da i ne pricam, pitala sam ga samo "Zasto" i dobila odgovor "U tom trenutku sam zeleo da te ponizim" ponizio je sebe a mene je povredio nesto tako ne zelim nikom, boli i ostavlja puno posledica, tesko je pruziti svoje poverenje nekom posle takvog iskustva...Kako sam reagovala Arrow To je bila kap vode (sto kazu nasi) zbog koje se casa prelila, raskinula sam vezu posle par dana Wink

_________________
 
vesnaana
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Okt 2007
Poruke: 1132
Mesto: negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam saznala pravu istinu, da li me je,sada vec bivsi, zaista prevario, ali ubedjena sam da jeste... Evil or Very Mad

_________________
Life is a moment in space
When the dream is gone
Its a lonelier place
I kiss the morning goodbye
But down inside you know
We never know why....
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom da,ali je zato i bivsi Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2011 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se jednom, nikada to necu zaboraviti, ali nikada.
Toliko me je bolelo da jos to nisam zaboravila niti cu. Jako je tesko predati se nekom drugom posle toga i verovati mu. Nikome vise nosam verovala posle te prevare.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2011 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je u ovoj temi jako teško odgovoriti na postavljeno pitanje, ali ću pokušati i objasniti iz kojih razloga.
Za dva najvažnija muškarca u mom životu, sigurna sam i to znam da nikad nisam bila prevarena, tako da nisam upoznala bol te vrste, a sa druge strane, svi moji ljubavnici bili su oni koji su pored mene imali vezu, odnosno, manje-više bili su u braku i ta prevara, ako ćemo iskreno, i nije bila bolna, bar ne u tolikoj mjeri da bih pravila scene, ostavljala ih ili, ne daj Bože, razorila njihov brak i život. Nosila sam se sa nekom vrstom ljubomore, na meni svojstven način, jer je to bio put koji sam sama svojom voljom izabrala i na koji sam bila spremna od samog početka.
Ostali likovi u mom životu zauzimaju potpuno nevažno mjesto, da o tome da li su me prevarili ili nisu, ne pridajem mnogo pažnju.
Onim koje možda ne mogu da shvate ovakav način razmišljanja, koje će se u sebi pomalo i začuditi kako o svemu jednostavno pišem, a nije za ponos, samo mogu da kažem jedno: vjerujte samo i jedino svom instinktu u samoj vezi, ne tuđim očima, ne tuđim riječima... Isti ti ljubavnici u mom životu su pored sebe imali nekoga, a taj neko nije ni slutio.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Zemovka
Miss Domaći.de 2008
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 28 Jan 2008
Poruke: 194

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2012 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nazalost DA Crying or Very sad al sta je tu je idemo dalje... Very Happy

_________________
...dozvola za ljubav...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2012 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurno,ko nije.A, pa tu nema diskusije.Goodbye!

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2012 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da... Samo sto kasno saznam Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dali ste ikada bile prevarene? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  sledeća
Strana 19 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon