www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muski striptiz...
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 1:17 am    Naslov poruke: Muski striptiz... Na vrh strane Na dno strane

Dakle sta mislite o muskom striptizu?
Dali ste imali prilike da gledate muski striptiz,kako vam je bilo(mislim na provod)?
A ako niste,dali bi ukoliko imate priliku gledale? Rolling Eyes Very Happy


 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao prilike da ga izvodim par puta. Jednom sa jos jednim drugarom za 3 drugarice....i par puta svojoj bivsoj devojci.
Malo me zeza koordinacija pokreta pri djuskanju posto mi je tesko djuskati i skidati se u isto vreme hehe ali nekako sam se snasao.
ZNam samo da je bilo malo cak i komicno (njoj) ali smo se bar dobro zabavljali i naravno....dzej!
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos bila, ali kad dodje prilika :-k sto da ne. Luda bi bila da ne gledam! Very Happy
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ijaoj ja sam samo jednom gledala..i mmmmm strava je...
mislim na pravi striptiz..
a striptiz kada ga izvodi decko a ja sama sa njim,QQ majko posle toga samo da se co*ek batzi u ladnOO morafu
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam par puta ....fenomenalan provod...

_________________
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 02, 2004 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked al bih se izbuljila!!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam,a nesto i nisam luda za tim..mada lazem..jesam..hihihihi..nekad je i On znao da mi priredi takvo iznenadjenje(striper je tad je l te on,i sve samo za MOJE oci)..hihihiihih...ahhhh!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 03, 2004 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila mnogo puta,provod je svaki put bio extra Very Happy Ce idem opet hihihiihihiih

_________________
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvodili su mi striptiz samo u kućnoj varijanti,
ne znam kako bi se snašla pred ljudima
jer volim da zagledam i pipam Laughing Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 05, 2004 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smo sto ja nisam mogla nista da pipnem dok sam gledala,popila koju i zakovala se za stolicu! :banghead:
Al sledeci put bogami nece da moze da prodje bez pipanja [-X
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je jedan decko izvodio striptiz....ja se valjala od smjeha Laughing

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
anapfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ok je otici sa ortakinjama i provesti pijano vece gledajuci muska tela ali je smor stalno to raditi.Dosadi Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Muski striptiz... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon