www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako dozivljavate poraze...?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao ja mrzim poraze.....oni samo negativno uticu na mene,dok pozitivna kritika i pohvala pozitivno uticu na mene,daju mi krila,polet i snagu da i dalje stvaram Very Happy


_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 11, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko ne voli da bude poražen, ali se i to dešava. Kako to podnosim zavisi od situacije. Nekada sam sve to mnogo burnije podnosila, sada je sve u granicama normale. A i ako pređeš preko nekih jačih poraza, onda ti oni slabiji i nisu porazi, nego eto, samo splet loših okolnosti.
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm...sve zavisi o cemu se radi. Mada, generalno zaista ne volim da gubim (mislim ko voli je li Razz). Ali kako god mi "tesko" palo, ako treba, otersam svoje, i dignute glave idem dalje, sa jednom naucenom lekcijom vise.

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf, bolje me ostavite na miru kad dozivim poraz bilo kakve vrste.......najradje bi udarala pesnicama u zid..............

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
baltazar82
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Okt 2007
Poruke: 108

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko podnosim poraze,jako tesko
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neki porazi su me ucinili jacom,od nekih se jos uvek oporavljam....
poraze stvarno tesko podnosim u sferi zvanoj ljubav,sferi zvanoj porodica i ponekad skola.
a sto se tice rasturanja prijateljstava,svadja i tako toga,na to sam oguglala....porazi te vrste su kod mene svakodnevni.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki poraz me jača, i shvatam da treba doživeti poraz dostojanstveno i uzdignute glave.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj, i ja tesko..porazavajuce

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shto me ne ubije,ojacha me! Idea

_________________
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 4:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Svaki poraz me jača, i shvatam da treba doživeti poraz dostojanstveno i uzdignute glave.


Da je bar sa mnom tako.
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AnCHi_90 je napisao/la sledeće:
Shto me ne ubije,ojacha me! Idea

Bas to. Smile
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Život je najbolji učitelj... a sastavni deo života su porazi... kod nekog, nažalost, mnogo češći nego dobici... niko ne voli da bude poražen... ja smatram da je izgubljeno samo ono čega se i odreknemo... tako da se borim dok god za to imam snage i volje, i u zavisnosti koliko mi je to, nešto, važno i vredno... Ne kažu za džabe da "moraš prvo puzati da bi naučio hodati" i ja se slažem sa tim... Relativno malo je gubitaka u mom životu, a svaki je baš boleo... Trudila sam se da izvučem korist iz svega toga... poentu... Ne volim da se spotičem o jedan isti kamen dva puta... Samo hladne glave treba o svemu razmisliti... sutra je novi dan... idemo dalje...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako dozivljavate poraze...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon