www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vas gledaju domacini u drzavi gde se nalazite???
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
ravangrad025
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 2:15 pm    Naslov poruke: Kako vas gledaju domacini u drzavi gde se nalazite??? Na vrh strane Na dno strane

Bas me zanima kako vas domacini te drzave gledaju kao srbe???????????

 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super! Ja sam i prezadovoljna! Ok, imali su malo iskrivljenu sliku o nama, nasoj zemlji, situaciji dole (iako su UVEK drzali nasu stranu i "navijali" za nas i pomagali kako su znali i umeli), opet mediji su ucinili svoje(bbc, cnn i ostala go*na)! E, od lada su upoznali mene, skroz su svi koji me znaju, promenili tu sliku! Svake godine, sve je vise i vise kandidata koji idu sa nama za leto dole. Odusevljeni su toplotom naseg naroda, koliko smo sarmantni, prizmni, topli, koliko su nam devojke prelepe! Odusevljeni su nasom istrajnoscu, nas ponos sada gledaju kao nesto fenomenalno i vredno postovanja (a pre su nam taj ponos zamerali), odusevljeni su kako su nam i dalje mladi vedri, lepi, lepo obuceni, vaspitani! Odusevljeni su nasom hranom, kulturom, istorijom! Oni koji nisu nikada upoznali licno ni jednog Srbina/Srpkinju, imaju sliku kakvu im daju mediji (Kiparski nas uglavnom podrzavaju, strani i dalje satanisu)! Oni koji znaju nekog od nasih ljudi, pogotovo oni koji su vec bili kod nas (a zaprepascujuce je veliki broj tih)-imaju samo reci hvale, puno postovanja i najiskrenijeg divljenja! Ali do sada, devojke (njihova lepota) i lojalnost nasih devojaka/zena ih najvise impresionira! Wink

_________________


 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre je to bio strah u njihovim ocima. Medija nas zeznula, a ovi ovde sabani ni ne znaju gde se mi nalazimo, pa su verovali svemu sto cuju i vide na TV.

Sada je OK. Narocito oni koji su zainteresovani da upoznaju nasu kulturu su iznenadjeni i prezadovoljni nasom nacijom.

Rakiju, dve mu das i sve je pod kontrolom hehehehehe sala mala

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
makedonce78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 102
Mesto: vo izguben svet

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

amerikanci kao da imaju cip uctivosti ugradjen u njima Laughing Tako su vestacki fini i sve. Ali oni nemaju pojma sta u stvari Amerika radi. Mozak im je opran Raspravljala sam se o bombardiranju Srbije pre 6 godina i oni iz prva su to odobravljali. Tada sam im objasnila celu sitauaciju, kako su oni bombardirali i bolnice i polja i sve ostalo sto nije trebalo da gori i oni su se malo nasli zbunjeni. Stvarno su prosti i veruju u svacemu sto im media servira

_________________
"We live in an age when pizza gets to your home before the police."

-- Jeff Marder.
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam srbin ali cu ipak odgovoriti Very Happy
nisam upadljiv, plav sam tip pa misle da sam
nijemac, a kada saznaju reagiraju super ali iznenadzeno.
Treba se znati ponasati pa ce biti sve u redu
 
Fare_S
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 6
Mesto: Kuala Lumpur

malaysia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 11:55 am    Naslov poruke: prezadovoljan sam Na vrh strane Na dno strane

Zaista je za nevjerovati kako mene kao pojedinca gledaju u zemlji u kojoj nema tako mnogo bijelaca, ja sam bijelac (evropljanin) a u maleziji ljudi su tamnijeg tene, oni kad ugledaju nas strance bukvalno trce prema tebi da te pitaju treba li sta da urade za nas... previse su gostoprimljivi...
 
sweet_stuff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 35
Mesto: Hrastnik

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa... dok sam bila mala, bilo je problema...
nisu me bas prihvatili kao jednaku njima, bilo je svadja i suza ali prezivela sam...

sad mi je mnogo bolje jer malo pametnije razmisljaju pa se ne kacimo toliko!
da ne zaboravim, skoro svi slusaju nasu muziku pa mi je bas super kad
izadjemo u provod... Wink
 
A n U b I s
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 534
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bas najbolje, svaka cast izuzecima, ali vecina te gleda drugacije.
Ako si sa balkana sigurno si lopov, i jos cim si sa Balkana kazu ili Bmw, ili Audi ili Mercedes.
Nije im jasno kako mi lepse zivimo od njih.

_________________
"S v E j E d O z V o Lj E n O"

:plavakapa:
 
-Elly-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 723
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako koji, ali uglavnom su svi super, ipak su Svabe obrazovani ljudi, a ne ko nasi, kad bi kod nas Svabe dosli oni bi ih pretukli. Very Happy
 
Katy84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Jan 2006
Poruke: 246
Mesto: Kranj

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slovenci su baš u redu i naučili su se da žive sa nama tako da nema večih problema ali uvek se nadje neki koji pravi probleme.
 
KrAyZiE
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 325

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 12, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sorry,ali ovdje u Sloveniji se nadju budale pa nemaju nikakve kulture i postovanja do drzave u kojoj zive...ja licno imam drugacije misljenje i odnos do Slovenije,jer sam se ipak tu rodio,poštujem to...tu mi je kruh...ali imas primitivce pa se prave budale od sebe...ali sta ces...

zalostno je to sto si zbog takvih onda na istom glasu...

hebiga Rolling Eyes

:2gunfire:
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako i tako,ali ipak ja igram kosarku tako da je mnogo drugacije nego da imam neki posao tu,tako da su 90% ok!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Kako vas gledaju domacini u drzavi gde se nalazite??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon