www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako vas gledaju domacini u drzavi gde se nalazite???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 9:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde ima vise stranaca...
Znaci najvise crnaca, i arapa, tako da je ok kad ima kazem.
Ima neki koji nikada nisu culi za Srbiju, pa moram da objasnim gde se nalazi i koliko treba vremena putovanja, ponekad misle da treba oko 20 sati avionom...
Ali uglavnom nema problema...ma i da ima, ja kad sam tu sve se menja, ne dajem nekom da nesto lose kaze o Srbiji, ja nista ne pricam o njima, mroa da bude postovanje uzvraceno...


 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

chudno burazere, weoma chudno..... a onda im ja uzwratim chudno i egal smo Twisted Evil

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
CH_Lady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2007
Poruke: 8
Mesto: St.Gallen

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 16, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Kako vas gledaju ljudi u toj zemlji? Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u Svajcarskoj i jako sam se dobro integrisala,mada i pored toga svi ce me uvjek gledati kao stranca, to meni nesmeta,ali zanima me kako je to kod vas?Kako na vas gledaju ljudi iz vase okoline koji nisu stranci vec domaci u toj zemlji?I da li uopste zelite da nas vas gledaju kao stranca ili kao nekoga njihovog?

ako je tema vec bila,ja se izvinjevam.
Veliki pozdrav svima ma gdje bili Wink
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spojih ove dve teme. Wink

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
FM-Jam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jun 2007
Poruke: 121
Mesto: Derventa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa svima super iako neki na prvi pogled se uplase hehe
 
KOKANI
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 1195

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde južnjak o rodnom kraju stranac
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrhunski, isto ka ja njih, zna se kakvi smo mi domaćini Very Happy Very Happy
 
aries_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 21 Sep 2007
Poruke: 8
Mesto: Göteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sasvim normalno Laughing
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sam 197 cm visok mene uglavnom gledaju s niska, iz zablje perspektive Mr. Green

Iz nekih vec razloga za mene uvijek misle da sam Svedjanjin ili Norvezanin, Danac, Finac... tako nesto, pa me zovu da im nacijepam drva i tako to.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Gazda_77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ocima mozda?!?
Ma sta znam, uvijek ima neko kome nesto smeta, bez obzira gdje to bilo... Tako da selu ne treba ni pokusavat udovoljiti...

_________________
DOMACI SUHOMESNATI PROIZVODI
 
Stojka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 11, 2007 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da mi kazu Question Exclamation Ja sam kao prvo rodjena u francusku a sto sam rodom iz srbije,njih se ne tice mada ne krijem i uvek kazem svima odakle sam poreklo....ok ne obozavaju nas ali sta je tu je.....ko da nema dosta stranaca u fr Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Kako vas gledaju domacini u drzavi gde se nalazite??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon