www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta vise volite?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa naravnop da volim da mi devojkakaze da me voli al da ne preteruje u tome jer ako to stalno spominje moze da zvuci ko da to govori samo radi reda jer joj ja kazem da je volim ili da joj je to postala navika...neka bude ovako kako mi je sa trenutnom devojkom cak i kad to ne kaze ja znam da me voli i ona zna da ja volim NJU...


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da ja i verovatno svako voli da vas devojka pokazuje da vas voli, da vas mazi i pazi, ja vise volim tako nego da vas drzi u neizvesnosti, to je kao da hoce da raskine, ali uredu je da vas neki put drzi u neizvesnosti...
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa vajda kad pokazuje

_________________
Zauvek slobodan...
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za swe postoji trenutak...... ili puno trenutaka..... Wink

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da dosadi ako stalno slusas "volim te" ...mislim lijepo je to cuti ali ne 100 puta na dan Wink to rade oni klinci od 14 godina Smile zar nije lijep osjecaj kada znas da te cura voli,oci ne lazu Wink Wink
 
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje kad te zajebava
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od situacije
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vise volim kad djevojka kaze ono sto iskreno osjeca,od toga zavisi koliko cu je postovati i kako cu se ophoditi prema njoj...!

_________________
The Doctor...
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo je kad pokazuje ali nevolim ljubomore
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: kad mi kaze... Na vrh strane Na dno strane

Kad mi kaze da me zeli da me voli, a ne kad deluje ne zainteresovano.
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne volim skroz da pokazem decku koliko mi je stalo (bar ne na pocetku) ali naravno kasnije se trudim da ima jasnu predstavu o tome koliko ga volim...i zelim... Mr. Green
 
$aša
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 65

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Više volim da mi devojka pokazuje da me voli, jer se tako nekako osećam bolje i sigurnije.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta vise volite? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon