www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lancia - Italijanska Legenda
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
@vlada_r Ne znam nijedan bmw me ne odushevljava,jedino onaj serija 3 od 1992 do 1997 ali kupe i to mozda najbolje 316i ili 325tds to bih kupio kad bi bash kupovao bmw,najpre zbog izgleda a onda i zbog performansi,mislim da je 316 dovoljan za zujanje po gradu uz neshto malo jurcanja
Nego hteo sam da vam pokazem koliko sam odushevljen ovom novom lanciom thesis,auto je preteran,pre neki dan mi doshao komshija iz Italije i dovezao jednu koju je kupio na kredit 2.4jtd auto je extra, iako je diesel ide kao mutava,evo sam oda vam pokazem unutrashnjost jednog Thesisa ali ovaj je benzinac


To je sasvim ok, svako voli nesto drugo. Moram da priznam da nova Lancia izgleda prva liga i spolja a pogotovu iznutra.



_________________
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 3:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja samo znam da italijanska vozila kao sto je fiat,lancia,alfa ali ne ubrajam sportske nikada nece biti na dobrom glasu!!Najveca mana im je shasija!!Veoma brzo truli!!Da ne pricam o ostalim manama ne bih moglo da stane ovde!!

_________________
Alexandar
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To uopshte nije istina,to je vazilo za modele do 90tih godina jer se tada u 90% sluchajeva karoserija cinkuje.Ali ja ne bi u isti kosh stavljao FIAT sa Lanciom i Alfom jer to jeste jedna kompanija ali Fiat je narodni auto nishta luxus i performanse on se pravi u velikim serijama i dostupan svakom dok se koncepcija Lancie i Alfa Romeo svodi na ciljanje bogatijeg i zahtevnijeg kupca,shto je na neki nachin dobro jer opet nisu svi vozachi isti,svako kupuje auto prema sebi i prema dzepu

_________________
nedd1ch
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja majka je imala k2.00 i bilo je fantazija kola daleke 1996 god.Tada je novu kupila, i ja sam bio klinac, ali su kola bila extra.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 11:21 pm    Naslov poruke: Lancia kappa Na vrh strane Na dno strane

Uf, to je autina ,lancia kappa ima noviji motor 2,0 sa 20v jer ima 5 cilindara i skoro je nechujan.Inache ona je izashla '96 i imala je opreme shto se ni dan danas ne ugradjuje i dizajn joj je vrh,samo kod nas joj je vrednost opala pa se za nekih 5000eura moze uzeti osnovni model,ali u Srbiji su izvozane i vec pohabane

_________________
nedd1ch
 
vida1202
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 20

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad god mi dode na servis neki talian uvjek sr*nja pucaju sarafi ko ludi.Gle iako mi dobro izgledaju i stara mi fura taliana ali ja sam rađe za japace masine su hebeno kvalitetne. Mr. Green
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:26 pm    Naslov poruke: Lancia Delta Integralle Na vrh strane Na dno strane

@vida1202 pa necemo sada ceniti auto po tome da li mu pucaju sharafi ili ne?!Koliko ja znam i zastava je na bazi Italijana pa stojadinu ili yugu ne pucaju sharafi?
Evo i Rally legende Integralle koja je mnogo puta osvajala vishe rally Naslova.Nepromenjena se pravila skoro 25 godina.Neznam na pamet te rally uspehe pa ako ih neko zna ili ima sliku neka odgovori na temu
na slici je jedna od novijih iz 1992

_________________
nedd1ch
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

integrala jje 11 od najtrofejnijih reli automobila a najaca verzija je radjena za tzv b grupu koja je 86 ukinuta ima na netu da se nadje film da se skinekoji se zove The greatest rally cars preporucujem ga jer tu ima os svim reli legendama pa i o integrali,87 na reliju se pojavljuje nama poznatija verzija koja se i dan danas trka po relijima u italiji i koja se trkala do 94 u svetskom reli sampionatu sa dosta uspeha
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koliko lancia moze biti legenda pored alfe, ali svakako zasluzuje jako mjesto ne samo u italiji nego i u svijetu! Auto koji se tako malo kvari, a da se tako slabo prodaje, predstavlja pravu štetu za auto industriju! A auto koji me iz te familije oduševio je definitivno gore navedeni Integralle, perfekcija automobil!
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nazalost Lancia kod nas nije stekla popularnost kao svuda u svetu...Evropi najvise.Tacno je da trosi puno,ali vredi ulozeni novac!!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stize nova delta pod nazivom:
Lancia Delta HPE koncept
jedino sto se otprilike zna je da su predvideni benzinski i dizel motori raspona snage od 120-200ks...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi se da prednji i zadnji kraj lice na thesis,to im je valjda novi dizajn

_________________
nedd1ch
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Lancia - Italijanska Legenda Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon