www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 4:12 pm    Naslov poruke: Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama Na vrh strane Na dno strane

i uslugama koje vam pruzaju u vasoj zemlji???

Ja moram da priznam da se zadnje dve godine situacija ovde jako poboljsala...Ranije si telefonski mogao da se ubijes dok dobijes neku informaciju....i sve bili neki usporeni snimci....uzas jedan....A o ljubaznosti necu ni da govorim...tog jednog Crnogorca koji je radilo na recepciji(izvinjavam se ostalim pripadnicima ovog naroda) je mrzelo i da govori.....Ja se samo pitam ko ga tamo postavi....
Pre odmora sam zvala za neke informacije i da vidis razlike....ljubazno osoblje...pre svega nacitano i kulturno koje zna o cemu prica.....bas sam se prijatno iznenadila....

kako je to kod vas???



_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne posecujem cesto nasu Ambasadu ovde,cesce zovem (mada je i to retko) svaki put kad sam zvala lepo su ljudi pricali i ako su znali dali su mi potrebne informacije...Jednom sam valda samo bila u Ambasadi,a pojma nemam zasto sam isla Rolling EyesA u TLV pronaci nasu ambasadu je UMETNOST! Mad Rolling Eyes

_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok nisam dobila Slovensko drzavljanstvo uvek sam imala problema u ambasadama oko vize gde god da sam putovala...
Nikad nista nisam mogla da zavrsim dok nisam uletela sa lovom...strasno Evil or Very Mad
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja i nisam tolko zadovoljan nasim ambasadama. Kao prvo mislim du su im usluge preskupe . A kao drugo mnogo su neljubazni. Kad ih nesto pitas oni ti tako drsko odgovore , da imas osecaj da ce poceti da te psuje. Ne razumem ih zasto se tolko izivljavaju na svom narodu. Ali mislim da ovi stranci koji idu u nasu amabasadu gore prolaze.
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2004 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma iwane to nije postavljena dobro ekipa u saingapurskoj ambasadi Wink
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 7:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nas konzulat ovde u Stutgart-u je ziv uzas ako se nema neka veza!

Posto je trenutno konzul neki crnogorac i neki dalji moj rod, je sada malo lakse. Ali moram reci da mi se nacin rada tamo ne dopada. Ljudi koji traze vizu za nasu zemlju trebaju da cekaju na isti red kao mi iz SCG i albanci. Mozete da zamislite kolike se guzve stvaraju.

Najvise me mrzi da cekam zbog albance. 90% od njih imaju jos crven pasos, neki od njih trvde da su izgubili pasos, tako da jedno 80% od onih koji cekaju na konzulatu pripadaju albanskom poreklu. A najgore sto oni kao ne znaju nas jezik a i slabo nemacki govore, pa dok se sporazumu prodje ceo dan!

A cene su, po mom misljenju, preterano! Ja naprimer moram da odlozim vojsku uvek na godinu dana zbog mog studija i trebam da platim 55€! A za novi pasos koji moram da izvadim u maj ove godine, trebaju mi 235€! Mislim da je to malkice preterano.
 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ambasada SCG u Bratislavi je ok. Ove godine sam cak dobio i novogodisnju i bozicnu cestitku od njih. Doduse na adresu sa koje sam se odjavio pre sedam godina, a o novoj sam ih uredno vise puta obavestavao.

Usluge su im veoma skupe! Sacuvaj Boze!
 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Usput ukoliko izgubite Engleski pasos, u Engleskoj ambasadi dobijete novi istoga dana za 15 Eura. Ajd probajte Srpski!!?

_________________
吉国 久美子
六週間も居ていないので特に日本が恋しいですよね。
 
deniko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2004
Poruke: 20

PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo je bolje kad je bila Juga(bar tako pricaju).Sad u nasoj ambasade nesto moze nesto ne
 
balkanac035
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 11 Dec 2004
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos uvek nisam bio u am.!
a nisam zadovoljan njihovim radom
 
djeremic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 17
Mesto: gteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imao sam samo telefonsku "korespodenciju" sa nasim konzulatom u malmeu (zivim u geteborgu).

ljubaznost je zaista bila na nivou ali cene (sredjivanje za vojsku) ... DERU, BRATE! i to u kesu, naravno Sad tvrde da nemaju otvoren racun (?!?)
 
nina117
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 22

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde u mnchenu je uzas zivi odvratni su.Neljubazni imas utisak kao da prosis i osecas se tako jadno,fuj idem samo kad moram hvala bogu ne tako cesto
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon