www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
sandafina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 12

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UZAS !!! Nazovem , telefon zvoni 20-ak puta, niko se ne javlja, i tako 2, 3 dana. Konacno se neko javlja "MOLIIIIIIIIIIIMMMM...??" JAko su neljubazni.

 
delija30nb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 12:08 am    Naslov poruke: ja sad bas vadim novi pasos Na vrh strane Na dno strane

i mogu da kazem da sam jako zadovoljan bar ovima u USA
 
neli71
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 13 Dec 2004
Poruke: 26
Mesto: germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne odlazim u nas konzulat jer stvarno nemam potrebe.Skoro sam bio kum pa sam tom prilikom bio do konzulata radi vencanja!Ne mogu da se pozalim sve je bilo ok.Samo je bilo prepuno Kosovara,ne razumem sta rade tamo svaki dan?
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neli71 je napisao/la sledeće:
Samo je bilo prepuno Kosovara,ne razumem sta rade tamo svaki dan?


I oni imaju nase drzavljanstvo a mnogo od njih jos imaju crveni pasos pa idu da ga menjaju ili da izvade novi pasos, posto to dole na Kosovu ne mogu. A nasi ljudi sa Kosova trebaju da idu u Vranje ili Bujanovac, ukoliko zele da produze pasos a albanci jos nemaju mesto za to!
 
Tibor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2004
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zelim se zahvaliti inicijatoru ovog pitanja !!!!!!!!!!!!

Katastrofalno !!!!!!!!!!!!!
Pokusavam na svaki moguci nacin izbeci kontak sa nasom ambasadom Zalosna i bolna istina zahvaljujuci nasem STRUCNOM ??? osoblju koji su postavljeni na prijemnim odeljenjima . KATASTROFA !!!!!!!!!
Ja pokusavam sve moguce stvari srediti direktno u Domovini !!!!!!!!
 
Djole_i500
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 74

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 26, 2005 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kunzulat u bernu prepun albanca, pa i nas srbe kao stoku, preskupo je sve, zadnji put sam bio produziti pasos, i to me je kostalo 300i nesto frs.Svajcarski novi pasos me je kostao (novi model)119frs. ili tako nesto

mnogo mi bolje da budem stranac u srbiji iako nisam(jeftinije me kosta, ici u yu svajcarskim pasosem nego scg pasosem)mada imam oba na zahtev roditelja,mada imam utisak da me manje dirali nasi granicari kada sam imao samo ch pasos, nego kada im pokazem scg.u hrvatskoj drugovi koji imaju samo yu pasosu.ga jednom nadrljali a ja pored njih sa ch pasosem prosao samo sa hvala, dovidjenja, i to.Jednostavno ako se neko pozali u ambasadi svajcarske da ga je maltretirao neki hrvat, na granici.hrvat ga je naj**ao.a to im nije u interesu.
 
daboz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je nasa srpska pomogla sto se tice vojske i mnogih drugih stvari.. vrlo zadovoljan :D
 
nfinity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 4

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam u Americi i moram priznati srpska ambasada mi je pomogla u mnogim stvarima.
 
lunedi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 4
Mesto: udine

italy.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 03, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam u ambasadi bila jednom i kao sto su mnogi ovde napisali preskupo je i drski su,neljubazni,ponasaju se prema nama kao da smo mi stranci i jedva cekam da uzmem italijanski pasos jer na srpskoj granici kad odlazimo u yugu gledaju nas kao da smo to ukrali a ne posteno zaradili za razliku od njih na granici

_________________
biki
 
S*A*S*A
Alll rights reserved
Alll rights reserved





Datum registracije: 27 Maj 2004
Poruke: 13969
Mesto: Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 04, 2005 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice pitanja moram reci da sam zadovoljan sa njinim radom itd. a sto se tice cena ( recimo za novi pasos ) moram reci da nisu fer prema nama jel u SCG me kosta novi pasos 1000 din a u Nemackoj u Dsseldorfu me kosta 180 Eura
 
serbdogg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 15 Nov 2003
Poruke: 18

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 07, 2005 7:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovi u Ambasadi u Americi samo otimaju pare. Svake godine treba da im platim 70 dolara samo da bi mi oni odobrili privremeni boravak u inostranstvu (zbog vojske). A da ne pricam koliko naplacaju za pasose.
 
diskos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2005 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram da pohvalim nasu ambasadu u Washingtonu, ljudi su zaista maximalno ljubazni, izgubio sam pasos, napravili mi ga za jedan dan.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon