www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
djoleusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 11
Mesto: Superior, WI

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 14, 2005 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U USA su veoma profesionalni !!! Veoma sam zadovoljan sa njihovim uslugama. Recimo, jedanput su mi odlozili vojni rok, iako u tom trenutku nisam mogao da im posaljem sva potrebna dokumenta. Dakle, veoma sam zadovoljan. (za razliku od onih dzukela iz VO Vozdovac)


_________________
The Strongest, Elite Serbian Man
 
BesnoPile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 55

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konzulat SCG u mom gradu je doduse pun neradnih i bezobraznih ljudi...zaista lose predstavljaju nasu zemlju!
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konzulat u torontu je uzas. nalazi se bukvalno u nekoj rupi daleko od centra. ljudi su jako neljubazni, lijeni i neprofesionalni. sve u svemu, imam jako lose misljenje o tom nasem konzulatu. moram da priznam da nisam jedina. Sad Sad Smile

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
vesna88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 04 Maj 2005
Poruke: 5

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ambassada u Parizu, je uzasna, uvek ima naroda caka se vani od 6sati ujutru pa do 9sati dok ne otvori, nakon toga pusta narod po pet ili sest unutra do 12sati jer ne rade psole podne. Stvarno ja mislim da je nasa ambasada u Parizu najgora, ljudi koji rade tu nisu ljubazni, i stavrno se ponasaju prema narodu kao da su stoka i milsim to nema nigde!!!!!!!!! Embarassed
 
amelando
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 8

denmark.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 20, 2005 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jos nisam bio u nasoj ambasadi a vijerujem da je cak i nema u danskoj nego je u svedckoj koliko ja znam Idea
 
slaven1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 11 Dec 2004
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 22, 2005 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a nisu ni u Hr konzulatu u Mnchenu bolji, prave se svi neka gospoda a nmajveci su seljaci. te ovo treba extra te ono treba i naravno za te extras moras i platiti!odjednom ne valjaju slike te moraju biti od tog fotostudija za dokumente itd! ma samo gledaju da ti sto vise naplate
 
flesh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 10

PorukaPostavljena: Sre Maj 25, 2005 5:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sada nisam imao problema.
 
dj-skorpion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista brate od tih ambasada neznam i sta ce j nam ko ih zasto sam uzimaju pare Mad Mad Mad

_________________
nista samo gledajmo u buducnost proslost trebamo potisnuti iz sebe lakse ce nam biti vjerujte
 
karswe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 20

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 27, 2005 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dj-skorpion je napisao/la sledeće:
nista brate od tih ambasada neznam i sta ce j nam ko ih zasto sam uzimaju pare Mad Mad Mad

Za razliku od ambasada u drugim zemljama Ambasada SCG u Svedskoj nema web sajt tako da za sva obavestenja morate da zovete telefonom.
Doduse, u poslednje vreme su vrlo ljubazni, ali, obavestenja koja daju nisu uvek tacna. Izgleda da jos uvek vazi ono "po babu i stricevima" Sad
 
Srpkinja80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 51
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je svuda sve jedno isto da ih mnogo albanci ima svuda i zbog njih da cekam ne ne,nemoze to tako nek oni cekaju ....Mi imamo u nasem konzulatom vise pravo oni ako oce nasu vizu ili nas pasos nek cekaju ...ali ja do sada u nasem konzulatom nisam nikad cekala jer su uvek videli da imam nas pasos i odmah te primaju...

_________________
srce Beograda
 
Sale_Innsbruck
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 29 Maj 2005
Poruke: 12
Mesto: Innsbruck

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma malo, skoro uopste. U Innsbrucku nema nase ambasade, ali je ima u Salzburgu. To je 180km od Innsbrucka. Ja sam razveden ovde vec 11 god, a oni to jos nisu poslali u Srbiju, tamo i dalje mogu da izvadim izvod iz knjige vencanih. Sramota.
 
coka657
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 114
Mesto: Geteborg

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 30, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konzulat i Malmeu je katastrofa........usluga nikakva, u prostorijama da se ugusis a osoblje nezna svedski a o srpski natuca...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 3 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon