www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
pedja-portugalac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 1
Mesto: portugal

portugal.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ovi u lisabonu, mnogo su ljubazni ali skupi da to covek ne poveruje
mom prijatelju uzeli 190 za izdavanje pasosa itd.
dok je bio tu ambasador vucetic bar se znao neki red a ovo sad da te Bog sacuva
kad neko pomisli da ide tamo neka ponese nesto za smirenje


 
Lord_Sale69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 12
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 04, 2005 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzas!! nula!!! neznam koje reci da koristim da bih vam docarao nacin rada konzulata u becu!! ispada kao da smo svi mi ovde radi njih a ne da su oni tu radi nas !!! ja ih opet i razumem treba izdrzati svaki dan na stotine dosadnih i nervoznih gradjana koji traze svoja prava i sta im sleduje! ali to im je i posao zar ne!??? hahahaha malko je smesno ali i zalosno!! ipak ako imas vezu nema problema sve se sredi bez cekanja i ikakvih problema!! zao mi je sto ovako pljujemo po nasim konzulatima imam osecaj kao da pljujemo po nama ali je tako !!!

_________________
bitno je da se zivi kako zelis a ne kako moras
 
Sandrachicago
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 11

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam samo iskustva sa nasim konzulatom u Cikagu i mogu reci da sam zadovoljna uslugom mada i dalje nisu kompjuterski povezani akko bi trebalo mada je to krivica onih u Srbiji.
 
TheGreatGruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 10
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 07, 2005 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam prosle godine u Italiji sa drugovima i jednom drugu su ukrali pasos, pare...
U ambasadi su nam dali samo jedan lep osmeh i nista , ama bas nista nisu ucinili povodom tog dogadjaja.
 
Goblin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Jan 2005
Poruke: 9

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 19, 2005 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se cini da u vecim Gradovima su prijatni nego u manjim imao sam iskustva!! Confused
 
Fej:*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jun 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 23, 2005 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grozni su! U Bukvalnom smislu te reci...
Mada kada pogledam sa druge strane, ponasaju se isto onako kako se ponasa osoblje sa saltera po SCG.
Uvek nervozno, namrgodjeno, cekanja u nedogled...Ne bi ti rekli dobro jutro, a kamoli se osmehnuli...
Ponasaju se kao da ti cine neku uslugu, a ne da im je to profesionalna duznost!

_________________
Nek traje dok traje
a posle nek zvona zvone tuznima...
 
niggy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2005 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ambasade dobro rade svoj posao, mada trose previse para pri tome
 
brankag
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jun 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2005 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dalje uzas, jedino ako se foliras i pricas na engleskom te kao nesto postuju
 
Igorzzzz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 6

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 9:26 am    Naslov poruke: ambasada u hagu Na vrh strane Na dno strane

Ambasada u Hagu, ko da nije cula za IT-tehnologiju, ja mislim da jos dan danas na salteru ne koriste kompjutere.
 
Jugoslovenka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Nov 2004
Poruke: 29
Mesto: Bonn/Njemacka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 26, 2005 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam super zadovoljna, sa bosanskim konzulaton u Bonu, posto mi buraz tu radi! Tako, da sakoga u konzulatu poznajem. Kad mi nesto treba, onda se to odmahz uradi
 
piccsviccs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jul 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpuno nezadovoljavajuca usluga SCG ambasade u Svedskoj. Zvala sam nekoliko puta sa razlicitim pitanjima. Dok pricam na svedskom, ne razume me portir (ili ko se vec javlja na telefon), a ako pricam na nasem samo sto me ne maršne sto ga ometam. Sreca da sam iz Juge pa znam da je to kod ponasanja nasih ljudi koji dodju na bilo kakvu vlast i da njegovu neljubaznost ne uzimam k'srcu. Wink
 
estrada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh,i ovo pitanje je dobro postavljeno......pa licno sa nasom ambasadom u jednom gradu u nemacko,nikako nisu nasi ljudi,ni ja zadovoljni...birokratski su previse...kada su dosli novi,izgledalo je da ce kao malo da bude bolje,ali.....nije dugo trajalo,postali su kao i oni prethodni:(,valjda ce se nesto promeniti,ko zna,zivimo u nadanju,samo znam,kad moram u nasu ambasadu,muka me spopadne od one birokratije: Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Koliko ste zadovoljni nasim ambasadama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon