www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bezicni internet
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 6:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brzina wirelessa sve zavisi od provajdera...ja imam 128kb/s flat i za razliku od obicnog modema..ovo je za mene otkrovljenje...nemam nikakvih zalbi na rad mog interneta....mada to stvarno sve zavisi od provajdera.ali mozes ti imati i vise provajdera...tako da mozes da menjas


_________________


Love don't let me go
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@M@RCHELLO "Brzina wirelessa sve zavisi od provajdera"

JA: "Brzina wirelessa zavisi od toga koliko platis"
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad zavisi od oba faktora... ali vise od provajdera nego od para Smile

Evo recimo ovamo kod mene trebali bi uskoro da pustit wifi net i ja otisao da se raspiram za cenu... i kazu ovako:

128/128kbps 1600 dinara mesecno... ja srecan, to je super, uzimam bez razmisljanja... i onda pocne prica kao ako neko mnogo vuce, oni ce da mu smanje brzinu... i ja kazem stani, sta vas zanima koliko cu ja da vucem ako sam to platio... a oni, pa znas, mi tebi dajemo 128/128kbps ali mi taj isti link delimo na 4 do 8 korisnika, pa sad svako mora da bude zadovoljan... to kao nije CIR 128k nego sherovanih... i ja kazem hvala, meni to ne treba, dialup je majka mara za to zezanje Smile

Tako da mozes ti da platis i 10 000 dinara, a da ti tvoj provajder da neki krsh od net-a...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam 128/128 i stvarno ih imam i maximalno iskoriscavam za 1360 dinara. Ovde gde sam ja postoji sam taj jedini provajder, znaci nema konkurencije a uz to dobijes besplatno koriscenje FTP server kao i dva servera za Counter i Quake i otvoren je i IRC server...
 
djalf
DJ Superstar
DJ Superstar



Godine: 46

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 353
Mesto: Funky tornado

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da vam kazem svima, oko bezicnog mora mnogo da se radi, podesava, mora da se ulozi u opremu i naravno znanje! Dzaba sve, ako je oprema losa ili lose podesena. Naravno bitno je i koliki protok ima zakupljen provajder, koliko korisnika, kako se ponasaju (da li ima mnogo downloadera ili ne).
Ja znam da bilo kakvu konekciju imao, najbolje radi nocu Mr. Green ! Zasto? Zato sto tada ima manje korisnika, manje se vuce, firme ne rade i vozim ko car 8) ! To vazi za sve od dial-up-a do satellitske...
@comiX
Ako ces da uzimas bezicni, ne treba ti vise od 50-70e za tvoju lokaciju (spremaj cvarci i pivo komsija, stizem Razz ), i posavetuj se malo, tu sam da ti kazem kako i sta Mr. Green !
Pozdrav

_________________
Zivot je laksi uz ADSL Razz
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sada sam se preporodio kupio sam wireless 512kb rotok na downloadu je oko25-35 stabilna veza placam 200din svaki mesec + 1mb=1din shto je malo skupo ali vredi

_________________
nedd1ch
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi siguran da ti je download 25-35, trebalo bi da je 60-65 ako je 512kb/sek.
 
spooky85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jul 2005
Poruke: 9

bahrain.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam ja koristim kablovski 128k/s i sluzi fenomenalno. Cak ako imas sbb kablovsku oni imaju kao neki lokalni hab sa brzinom 512 k/s tako da sve sto ti treba u 90 posto nadjes tamo. Ako ti jekablovska preko sbb-a mislim da ti je to mozda i najbolje resenje jer fakticki imas flat 512 k
 
spooky85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jul 2005
Poruke: 9

bahrain.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijatelju nesto ti tu ne shtima!!!! Ja na 512 k imam oko 60 ali nikada ne pada ispod 55 proveri ti to
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa deshava mi se da bude te vrednosti,ali ja govorim o okviru,jer ima mnogo korisnika koji su stalno nakacheni,a i ja nisam bash na idealnom rastojanju od predajnika,pa tu je i magla itd josh hiljadu stvari za loshu wireless konekciju.... Mr. Green Arrow Question Exclamation

_________________
nedd1ch
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod dobrog provajdera vazi pravilo "Koliko klijent plati toliko i dobije"! Ako si ti kupio odnosno dao pare za 512kb/sek to toliko mora ida bude nemoze on da zakupi 5MB link i da prikaci 1000 korisnika, to jednostavno neide. To sto si udaljen od noda i "prirodni uslovi" koje imas nemogu da naprave da konekcija od 512kb/sek bude prosecna 256kb/sek. Ja mu nebi davao pare za 512.
Konekcija je tvoja, ti je koristis pa ti ces nesto i uraditi (ili neces) ja ti kazem realnost pa ti vidi....
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super je wireless...probaj sa njim
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Bezicni internet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon