www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bezicni internet
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 9:56 pm    Naslov poruke: Hmmm Na vrh strane Na dno strane

Sto se mene tice ja imam kablovski. Umiram od racuna i voleo bih da znam koji je najbolji bezicni internet!!!! Embarassed

 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

wireles je najbolji, ja ga koristim vec mesec dana, i veoma sam zadovoljan. probaj neces se pokajati. Rolling Eyes

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
nemanjabaljak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 7:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je za njega potrebna opticka vidljivost,odnosno da li moram antenu da kacim na vrh zgrade ili samo da je stavim na terasu,iako sam na prizemlju?
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potredna je sto bolja vidljivost, za sto bolji signal.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za wireless mora da bude opticka vidljivost, ne sme nista da smeta izmedju antene i AP-a.

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U nekim situacija nije neohodna ali je svakako pozeljna Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro...sve zavisi...Ja, na primer, u pocetku nisam imao bas najbolju opticku vidljivost i wireless mi je radio kao modem!Kada sam posle antenu digao lepo na krov i opticka vidljivost je 100%-otna, to leti.Dakle, nije neophodno ali sto je bolja opticka vidljivost, to je internet bolji!

_________________
Master
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakav bezicni net najbolje je kabel mislim onaj kabel s kojim si direktno spojen sa nadprovajderom ili te pak razdvaja koji swich

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U najvecem slucaju kvalitet bezicnog interneta zavisi i od samog provajdera, ukoliko on ima preopterecenu mrezu, sto se u vecini slucajeva desava, tada naravno i net nije kako treba.
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se...
Ja sam na primer u Mladenovcu...Ovde ima 3 wireless provajdera a ja sam radio kod oba i mogu vam reci da zagusenja i ne dolaze tako cesto ali u svakom slucaju rad neta zavisi od provajdera...Mi smo ovde u principu zadovoljni sa wirelessom...

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O samom wireless-u se zaista moze dosta pricati. Ja ga koristim ewo wec drugu godinu i mogu reci da sam zadowoljan .Koristim paket 128/64 za 1350 din. Widim da se pise owde da kisa i sneg smetaju wirelles-u samo cu reci to nije istina net sljaka normalno i nema nikakwih problema ,jedino moze da prawi problem ako ste jako udaljeni od AP-a pa wam je slab signal. Preporucio bih swima prwo da probaju net ,testiraju ga kod nekoga pa tek onda da se prikljuce ,jer ima dosta prowajdera koji imaju mali link a imaju prewelik broj korisnika i tako zgrcu wecu kolicinu para a korisnici 'ispastaju'.

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Xm...Provajder kod koga sam ja trenutno nudi paket od 128/128 za 1000 dinara, a na to je jos i dodao svakome jos po 32kbps....Tako da sada imam 160/160 za 1000 dinara... Razz Razz Razz

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Bezicni internet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon