www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bezicni internet
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel to G-net provajder?


_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, ali werowatno imate neka ogranicenja...Nemoguce da je za te pare moguce dobiti flat 128/128 .

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu... ovaj nas flat Smile) to je shared link... gde recimo na 128/128 full prikljuce 5-6 (mozda i 10) korisnika i svi kao imaju 128/128 pa se guraju ko koliko ugrabi Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oboicu vas demantujem.
Ja sam blizu Mladenovca i isto imam Wifi i za 1000 dinara imas 24/7 mogucnost da u potpunosti samo ti koristis 128/128 kb/sek.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I uvek u svakom trenutku imas 128/128 i mozes da skidas koliko god ti ta brzina dopusta... tj. oko 40gb up/down mesecno...

Ako je to tako, dajte da i mi to koristimo... samo ne znam koja je onda racunica u pitanju ako se zna da 1mbit/s full kod Telekoma kosta oko 850eur mesecno? Jeste da tvoj provajder koristi link od Beotel-a ali to bitno ne menja stvari...

Poz Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste G-net, nema nikakvix ogranicenja, i imam 160/160 kbps i sljaka ko zmaj...Nema prekida...

---------------------------------------------------------------------------------------

G-net casti korisnike 32 kbps...To znam radio sam tamo...Prvoverena informacija...A kod koga si ti Nenade?

[Edit by DJ Intruder: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
I uvek u svakom trenutku imas 128/128 i mozes da skidas koliko god ti ta brzina dopusta... tj. oko 40gb up/down mesecno...


Upravo tako.
Gazdi se sigurno to na neki nacin isplati, da je obrnuto sgurno ne bi se ni bavio tim poslom.

Evo ti moja statistika za proteklih 22 dana, od kada je resetovan server.
Statistika se nalazi na lokalu, pa je moguce da je vise/manje netacna.

Bita in/out: 198755746 / 3095179542
Konektovan: 22d46m14s
Stanje osvezavam za: 1m

Imas i sliku iz panela. To je statistika koja je preciznija i tacnija od gore navedene.

@alexandar86
"Jeste G-net, nema nikakvix ogranicenja, i imam 160/160 kbps i sljaka ko zmaj...Nema prekida...

G-net casti korisnike 32 kbps...To znam radio sam tamo...Prvoverena informacija..."

I ja sam isto kod G-Neta. A za tu informaciju odmah cu da pitam Lakija.

Ima na http://g-net-isp.com/index.php?newsid=4 da "postoji" 32kb/sek gratis ali ja sam kotaktirao duga koji je mozemo reci glavni za mnoge stvari u G-netu i on kaze da je kod mene i dalje 128kb/sek.
Tako da ta informacija je za sada ne tacna.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Bita in/out: 198755746 / 3095179542


To mu je ako ja dobro znam da racunam oko 23 Mb upload i 368 Mb download... za 22 dana, tako da zaista ne znam sta zelis time da nam pokazes? Rolling Eyes

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi, ne znam ko ti je drug ali isto tako ne znam da li je dovoljno da ti kazem da sam radio tamo godinu dana, ucestvovao u postavljanju-menjanju sve opreme, i ako ti kazem da je proverena informacija da na Dedinju ja imam 160/160 znaci da je tako-video sam svojim ocima...Ne radim vise tamo tako da nemam razloga da lazem...I sve to za 1000 dinara...A ko je drug koji tamo sve odrzava? I pitaj Lakija slobodno ili idi na ml info forum i videces da je Laki licno postavio post u kome pise da svaki novi korisnik ima prvi mesec 64kbps besplatno na svoju brzinu a svi ostali (i novi posle mesec dana) po 32...

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
allexandar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2006
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da ni jedan provajder ne moze da ti da zagarantovanu brzinu 24 sata dnevno. oni zaradjuju na toj kalkulciji. nebitno da li je to wireless ili cable ili adsl ,ovo su samo vidovi komunikacije do provajdera. sve dalje zavisi od kvaliteta interneta tj linka koji provider poseduje.
Svi oni u pocetku rade extra dok nema guzve , a kasnije kada se nakupe korisnici malo je teze da se izdvoji iz budzeta par desetina hiljada za novi megabit pa dolazi do trokiranja, moj je predlog svima da gledaju na ove velike provajdere jer oni imaju love da zakupe kvalitetan link od 200-300 mb\s

pozz
 
297
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam na terra netu ali imam bolji signal za grom net.
 
alexandar86
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 122
Mesto: tu iza coskica...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

allexandar je napisao/la sledeće:
ja mislim da ni jedan provajder ne moze da ti da zagarantovanu brzinu 24 sata dnevno. oni zaradjuju na toj kalkulciji. nebitno da li je to wireless ili cable ili adsl ,ovo su samo vidovi komunikacije do provajdera. sve dalje zavisi od kvaliteta interneta tj linka koji provider poseduje.
Svi oni u pocetku rade extra dok nema guzve , a kasnije kada se nakupe korisnici malo je teze da se izdvoji iz budzeta par desetina hiljada za novi megabit pa dolazi do trokiranja, moj je predlog svima da gledaju na ove velike provajdere jer oni imaju love da zakupe kvalitetan link od 200-300 mb\s

pozz


brate, kojix par DESETINA XILJADA EURA??? Pa jel ti znas koliko kosta 4mbps kod beotela??? Mislim na wireless naravno??? Evo ti inf. iz prve ruke...Kosta 98.500,00 din...Tako da prica o desetinama xiljada eura moze da prodje samo sto se opreme tice, i to da postavis povecu mrezu...Ali se slazem da niko ne moze da garantuje stabilnost, mada meni sada radi ubija... Laughing

_________________
Bolje ispasti glup, nego iz aviona... Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Bezicni internet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon