www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste hrabre?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aha,dobra tema Cool Jako me podseca na jednu situaciju kad sam bila na odmor....meni se jedan decko jako svidjao(mada moram priznati da mi se dan danas svidja)davala sam mu signale ali znam da je shvatio,gledao ali ipak nisam ja prisla,nego drugarica isla da kazem njegovom drugu,nisam se ni nadala(luda moja drugarica)tako mi je bilo neprijatno Rolling Eyes ali ipak smo se upoznali i nije me iskulirao,ipak je bio korektan....ali da ponovim,bogami necu Embarassed

 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam imala priliku da budem iskulirana, tako da ne znam kakav je taj osecaj.. (a ne bi ni volela da znam Smile) prisla sam par puta decku..meni je bilo zabavno, jer sam imala i tremu i sve.. a i extra je osecaj kad ostvaris svoj cilj.. mada, moram da kazem, vise uzivam kad mene decko muva, pa od mene zavisi sve Twisted Evil hihihi
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim kada momci ucine taj korak Wink
ali uvek postoje izuzeci Laughing Laughing

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se i to Mr. Green

Jako mi se svideo jedan konobar u CG-u tj.u hotelu gde smo odseli..I svaki dan sam ga viđala i služio nam je doručak,ručak,večeru,čak sam ga viđala na plaži..I rekla sam joj kad bi ovaj bio moj.. Laughing

I tako se mi skontali..Razmenjivali smo poglede..Sve dok meni nije prekipelo jer vidim da on ništa ne radi Laughing Mr. Green

I ja mu priđem i lepo ga pitam da izađemo i da se vidimo..I tako je i bilo Wink

Posle su me sve konobarice ljutito gledale Mr. Green
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 29, 2008 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf,ja mogu i da pridjem decku,i da mu dam zeleno svetlo-nacinim prvi korak...sve,samo ako mi se dovoljno svidja i ako sam to vece stvarno raspolozena i zanesena.
Inace,ne.
Moram biti bas dobre volje i onda mogu da startujem koga hocu.
Desavalo se i da bude ispaljena,ali,ja samo slozim neki osmeh,kazem nesto sto ce ga ostaviti bez reci,okrenem se i odem...i uvek posle juri.
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 29, 2008 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nisam hrabra...sta se moze

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 9:29 pm    Naslov poruke: Re: Koliko ste hrabre? Na vrh strane Na dno strane

sestrep je napisao/la sledeće:
Znam da smo navikle da muskarci prilaze nama i da mi budemo birane.Zar ne mislite da je sada malo drugacije i da sve vise devojke prilaze muskarcima?Da li ste vi tako nesto uradile i kakav je osecaj kada vas muskarac iskulira kao sto smo to mi cinile?




Neman problema s time. Vrlo san otvorena, opuštena i uvik spremna na za*ebanciju.


edit by skorpijica: ubacih zvezdicu Wink
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 30, 2009 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najprije uspostavljam očni kontakt te osmijehom dajem zeleno svjetlo ( ako mi se ne svidi, onda dajem crveno - bjež' ili... Laughing Laughing ), kao što je netko napisao, pa sad, da l' će razumjeti to, prići mi, pokušati me osvojiti... To je na njemu. Ali da prva priđem, ne, nema šanse. Nemam dovoljno samopouzdanja, priznajem.

Uostalom, sad zaista nema šanse jer nisam 'na tržištu slobodnih srca'. Mr. Green Laughing Embarassed Wink
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 18, 2009 6:01 pm    Naslov poruke: Re: Koliko ste hrabre? Na vrh strane Na dno strane

sestrep je napisao/la sledeće:
Znam da smo navikle da muskarci prilaze nama i da mi budemo birane.Zar ne mislite da je sada malo drugacije i da sve vise devojke prilaze muskarcima?Da li ste vi tako nesto uradile i kakav je osecaj kada vas muskarac iskulira kao sto smo to mi cinile?


Ne, nisam to nikada uradila,ne zato jel nemam hrabrosti nego je po meni nekako logično da to oni urade Cool

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za tako nesto ne zelim da budem hrabra Laughing Mogu staviti muskarcu do znanja (na "hiljadu" nacina koji su nama curama sasvim dobro poznati Embarassed) da mi je simpatican, zanimljiv, privlacan ili izazovan Embarassed takodje vrlo lako mu staviti do znanja sta ocekujem od njega Laughing ali jedan deo mora i on da obavi Mr. Green nikad' me nisu privlacili muskarci koji cekaju da im cura prilazi stvar ukusa Laughing Embarassed

_________________
 
Iwana Simic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Okt 2009
Poruke: 88

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 12, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kakav odgovor da dam. Nikad nisam bila JA TA koja je prva prisla muskarcu, tako da mi je sve to strano.

_________________
Jos ovaj put slazi me
i reci da jos volis me
jos ovaj put slazi me
jer ti to radis najbolje
i nemoj gledati
jer ja cu danas plakati
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Koliko ste hrabre? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon