www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada bivsi laze o vama...
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 6:00 pm    Naslov poruke: Kada bivsi laze o vama... Na vrh strane Na dno strane

Kako biste se osjecali da bivsi laze o vama jer je bijesan na cijeli svijet radi vaseg prekida?

Evo moje situacije... Nedavno sam ga ostavila jer me vec dulje vrijeme maltretirao... Konacno sam skupila snagu i rekla da je gotovo. Nitko nije znao kakav je bio prema meni, i sada on sve izokrece u svoju korist.

Pocela sam izlaziti s jednim simpaticnim deckom jer nisam zeljela doma camiti sama zbog prekida... i tesko je opisati kako sam se sinoc osjecala kada smo izasli u diskoteku. Zivim u malom gradu koji ima malo opcija za izlaske (svi su uvijek na istom mjestu.) Uglavnom, svi (bivsi) zajednicki prijatelji i poznanici su nas poprijeko gledali i okretali se za nama... Koliko sam cula price, bivsi je svima rekao da sam ja njega prevarila i ostavila zbog tog novog decka (sto je laz, jer sam pocela izlaziti s njim tek nakon prekida.) Sto je najgore, moj novi momak je trenirao nogomet s mojim bivsim, tako da se znaju... I na kraju su svi takoder i protiv njega, pitaju ga kako je to mogao uciniti prijatelju (a nikada ni nisu bili nista vise od poznanika.)

Mozda se ne bih trebala obazirati na jezike koji ne znaju istinu, ali bole me svi ti pogledi i posalice na moj racun... Ispadam prava kucka, i boli me to sto vise ne mogu normalno ni izaci! Znam da bih mi ne bi trebalo biti vazno sto tko misli, ali eto... ljudi mogu biti suvise zlobni.




Poslednja prepravka: Female Toxic datum Ned Jan 21, 2007 7:24 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

draga moja to je sasvim normalno da ce ti dragi sve i svasta pricati o tebi.. ipka,njegova je sujeta povredjena... njegov ego...
i ja sam tako prosla sa bivsim deckom,ja sam iznenada spavala sa njegovim najboljim drugom koji je i meni bio najbolji drug,pa sam na kraju i ispala trudna sa njim...

tako da nam nema spasa,navikni se da ako nekog muskog sutnes a kome je barem malo stalo do tebe da ce posle raskida da laze o tebi...

_________________
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno moram ti rec da kad prekines sa momkom i kad osoba ne moze da podnese takve stvari nekako te mora povrijedit na neki nacin da ti zabije nazad. ja mislim licno da si pogrijesila sto si izasla sa tim momkom...jer sad je imao motiv da nekako ocrni tvoj lik kontas sta mislim..sad ne mozes nista da ucinis.. iako ti ne bi izasla sa tim momkom on bi nesta naso da te povrijedi...ja sam imala isti primjer i kad mi se je to desavalo nisam imala mira neko vrijeme...jednostavno sam se zavukla nisam vise izlazila promijenila sam prijatelje... vjeruj mi da ce se sve to utisat i onda ce on uvidit da je napravio veliku gresku, a prije ili kasnije istina dolazi na platno .. mozda sam ja napravila gresku sto nisam izlazila i tako ..al nekako nisam zeljela da vidim njega i njegove prijatelje ..bila je moja odluka.
znas muskarci brzu okrenu pricu to je nekako tipicno za njih...kad si sa njim u vezi voli te a kad raskines mrzi te ... sve bi ucinio da budes ti crna ovca da izvines.
ne brini se sta on prica samo glavu gore budi svoja, ti imas pravo da se vidas sa kim hoces, da se odlucujes gde ces izac, i kakve ce bit tvoje odluke...
 
rabby
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 216

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne treba se obazirati na price...
ipak je muski ponos nesto u sto je najopasnije dirati...
opusti se, bitno je da ti znas sto je istina a sve st se prica ce ionako brzo otici u zaborav...
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd, sad. Ono sto vec znas: ignorisi ih. A ako te toliko boli, onda ne bi bilo lose da odes opet u diskoteku sa deckom i kad ih vidis na gomili (bivse prijatelje) da pridjes i da im kazes pravi razlog vaseg raskida. A onda, ne cekajuci odgovor od njih da odes sa svojim deckom.

Koliko su ti to pravi prijatelji kada te niko od njih nije pitao zasto, kako, isl? Nego su jednostavno poverovali u njegovu pricu!!! Vredi li se uopeste tangirati zbog takvih ljudi?

Glavu gore i hrabro Exclamation Wink

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma to samo treba da iskuliras...svi su oni takvi kad izgube nekog... :ljuuuubav:

_________________
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzmi ti moj savet
Ti reci svima da si ga ostavila jer si ga nasla u krevetu sa muskarcem Smile
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to bas i nije dobra ideja..
sa tim sto ces i ti poceti da lazes o njemu daje utisak da ni ti nisi mnogo bolja od njega..
a i duso,reci mi ko bi ti verovao da si ga uhvatila u krevetu sa drugim muskarcem... verovatno niko a i ako se neko nadje onda ce ih biti jako malo...

sta te briga sta on prica o tebi,oni koji te poznaju znaju da ti nisi takva a koji te neznaju,sta te briga za njih... Wink

_________________
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa dobro, ali nek i njemu ona ukalja reputaciju
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da ste u pravu, da bih trebala dici glavu i ne obazirati se.

No sve mi je teze... posebno zato sto sam ostala gotovo bez cijelog drustva. Naime, pogrijesila sam sto sam se u zadnje dvije godine udaljila od svog drustva i svuda izlazila samo s njim. Na taj nacin su njegovi prijatelji bili i jedino moje drustvo...

Sada nemam skoro nikoga, gledam sve te ljude u subotu i kao da mi je tek onda to doslo u glavu- da ja vise nikada necu izlaziti s njima, slusati njihove sale... jer ja vise nisam dio njihova zivota. To mi dosta tesko pada, narocito kada sam cula da se svi sada cude kako sam odjednom s tim momkom... Nitko ni ne spominje cinjenicu da i mojbivsi ima novu curu... Svima sam ja cudna i nemoralna.

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma pusti ih neka pricaju. ko ti je prijatelj vjerovat ce tebi a ti budi samo sretna sto si ga se rijesila. cestitam

_________________
=bilo kuda, kiki svuda=
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I o meni je jedan pričo svašta, ali se nisam obazirala. Ako ti baš smeta reci mu da prestane s(r)at. budala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kada bivsi laze o vama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon