www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li pratite NBA i ako da, za koga navijate/ NBA Rezultati
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
AMLES
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 11:29 pm    Naslov poruke: Da li pratite NBA i ako da, za koga navijate/ NBA Rezultati Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav, ja sam Amela, dolazim iz Alte, ja redovno pratim NBA, navijam za Detroit Pistonse, mada sam žensko redovno pratim to...pogotovo mi se sviđaju igrači Sheed Wallace, Big Ben, Chauncey, Rip Hamilton i Prince, praktično starting five Pistonsa...pa bi voljela znati vaše najdraže igrače i timove...

 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I dalje navijam za Kingse. Pratim jos i Netse. Bojkotujem Jarica i Radmanovica do daljnjeg
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre sam NBA mnogo vise pratio, medjutim nekako mi je postala bezveze. Nema vise igrace poput Jordan-a! Confused
Vrsta igre se promenila mnogo. Ko je NBA pratio 95.-96. godine i ko je sad prati videce da su mnogo 'veterani' izgubili kontakt sa vrhom. Dikembe Mutombo nikad nije bio extra igrac, ali za odbranu je bio 'stena', medjutim sad ima toliko mladih atletickih igraca, da tehnicari kao sto su on, nisu vise potrebni! Rolling Eyes
Od stare garde sam najvise voleo da gledam Chicago Bulls dok su igrali Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman, Steve Kerr, Luc Longley i ostali. Istovremeno sam gotivio i Charlotte Hornets jer su mi Alonzo 'Zo' Mourning i Larry 'The grandma' Johnson bili zakon, a uz njih onaj mali Muggsy Bogues. Pa cak New York Knicks sa Patrick Ewing, Charles Oakley i John Starks su mi bili zanimljivi! Very Happy
Iz proslosti su mi ostali i Hakeem Olajuwon, Dominique Wilkins, Clyde Drexler u secanju jer su bili mnogo elegantni playeri! Wink
No, ajd da batalim proslost i predjem na sadasnjost...

Svaki dan pregledam rezultate i obavezno pratim sta nase domace 'zvezde' rade, a ipak mi je samo Pedja Stojakovic simpa, a i Zeljko Rebraca. Ostale (manje-vise) zvezdice nase kosarke pratim iz cistog razloga da vidim koliko od sebe daju kad vec zaradjaju milione od dolare! Very Happy

Otkad su Stojakovic i Vlade Divac igrali za Sacramento Kings, sam poceo da 'navijam' za njih. Ali posle Vladinog odlaska a i otkad je Chris Webber (moj miljenik od malena jos dok je igrao za Washington Bullets) napustio klub, se sve manje radujem pobedama 'kraljeva'!
Ne mogu da kazem da sad za neki tim navijam, jer zaista nije tako, ali volim da odgledam tekme sa Allen Iverson, LeBron James, Vince Carter (iako je i on vec bolje dane video), Tracy McGrady (jos dok je igrao u Orlando Magic sam voleo da gledam njegove mooves), i jos par pojedinaca.
Oduvek su mi LA Lakers bili na spisak timova, koje nikako ne volim da gledam. Koliko Kobe Bryant vredi, se tek videlo otkad je Shaq Attack napustio taj klub, jer posle 2-3 sampionata u nizu, su sad samo jos prosek.

No, dosta sam filozofirao.... mogao bi do sutra o NBA da pisem, ali ne verujem da to ikoga bas zanima! Very Happy
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovic je napisao/la sledeće:
P sve manje radujem pobedama 'kraljeva'!


sve ih manje i ima Wink


Citat:

Oduvek su mi LA Lakers bili na spisak timova, koje nikako ne volim da gledam. Koliko Kobe Bryant vredi, se tek videlo otkad je Shaq Attack napustio taj klub, jer posle 2-3 sampionata u nizu, su sad samo jos prosek.


osim pomenutih LA Kobes ne podnosim ni Dallas, Minnesotu, Filadelfiju, Knickse
 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim naravno i navijam za sakramento

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gde je megrejdi tu sam ja navijac,tako da je hjuston moj favorit.mislim da ce ako ne bude povreda,oni uzeti titulu

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
padalka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2006
Poruke: 12

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim nba ,obožeavam ga,a najdraži su mi 76ersi jer tam igra iverson a on mije najboji igrac Smile
 
Lima23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 25

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim, a najdraži su mi Cavaliersi i Pistonsi
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim,za Detroit i Sjetl

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proja je napisao/la sledeće:
gde je megrejdi tu sam ja navijac,tako da je hjuston moj favorit.mislim da ce ako ne bude povreda,oni uzeti titulu

Takodje navijam za HOUSTON,samo shto je YAO moj favourite.Povrede su ih nagrdile bukvalno,trenutno su zadnji na zapadu,moje mishljenje je da treba otpushtiti jeffa Van Gundyja i dovesti nekog normalnog trenera,ovako vishe ne moze....Imaju Stroa,covjeka visokog 206 cm sa odrazom od preko 120 cm iz mjesta,i to ne koriste....Ova godina je izgubljena,ali sledeca...neki top 5 pik na draftu, i eto nas u Finale playoffa!

P.S. Ovo mi je post #100!!!

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
ZABO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 5
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mi dozvoli vreme odgledam neku utakmicu a inace navijam za San Antonio
 
^pedja^
Krajišnik iz Like
Krajišnik iz Like



Godine: 38

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 1825
Mesto: Veternik (Novi Sad) - SER (Vojvodina)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2006 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da pratim NBA i to redovno na NBA chanel ili na C+ Depotre (na digitalnoj satelitskoj) ,od veceras ce mi omiljeni klub biti Indiana Pacers (jer po informacijama koje stizu sa stranih sajtova,sa stranih programa i domacih sajtova Predrag Stojakovic ce u Indijanu a Ron Artest u Sakramento,ali i zbog jednog od glavnih ljudi u upravu Lerry Birda,zbog timskog duha koji ih krasi,zbog nacina igre,zbog legende kluba Redzi Milera)...Inace navijam jos i za New Jersey Nets zbog cetvrorke (Carter,Kidd,Jefferson,Krstic)...naravno postoji i mala ljubav prema Chicago Bulsima koja datira jos iz doba MJ.... volim kosarku,tako da volim dosta klubova a tu su jos i Phoenix Suns (mozda i najlepse igraju),ima tu jos par klubova,ali necu ih spominjati...

_________________
Uvek se treba truditi da iskoristimo današnji dan maksimalno,jer ni mi a niti ko drugi zna šta nas čeka sutra
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Da li pratite NBA i ako da, za koga navijate/ NBA Rezultati Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 1 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon