www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li pratite NBA i ako da, za koga navijate/ NBA Rezultati
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
ArnoldLayne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nba ne pratim od kad se raspala velika ekipa chicago bullsa jer smatram da se danas u toj ligi nema što dobro vidjeti. koja je svrha košarke u kojo se više cjeni zakucavanje od postizanja trice. nba je običan show za gledatelje koji je jako dobro plaćen i zato je i primamljiv igračima u svijetu

 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 02, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slabo pratim jer nema na nasim programima a navijam za detroit pistonse
 
ribaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: Basel

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 03, 2006 2:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada odvojim malo vreme uzmem i pratim,ali intenzivno pratim na sportskim vestima.narocito ne navijam za nikoga jer me zanimaju ti klubovi malo vise gde nasa momcad igra!!!

_________________
ZIVI BILI PA VIDELI
 
Vlado kosarkas
3 point shooter
3 point shooter



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 1630
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim, navijao sam za Lakerse ,ali jednostavno i se izgubio neki osjecaj vise,jednostavmo volim da gledam utakmice,inace Kobe Brayant mi je najbolji igrac NBA lige vec duze vrijeme,mada mi je uzor Tony Parker
 
predoliki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim NBA ali posto vise nema prenosa kod nas nemam gde.Pratim rezultate i ucinke nasih.Navijao sam za Sakramento dok su igrali Divac i Stojakovic zajedno ali sad mi se najvise svidja Nju Dzersi.(naravno zbog Krleta)
 
theennis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 22
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 06, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Golden State Warriors, Baron Davis najbolji 8)

_________________
Samo cetiri miliona ljudi imaju "srecu" da zive u BiH, ostali nemaju tu "srecu" ali imaju sve drugo...
 
Nowiman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 6
Mesto: Kent,Ohio

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim naravno... nemaju nikakvu igru vec samo fizicke predispozicije. Consi i princ su ok...
ja pratim nase najvise i sada naravno mora da se navija za Indi.. I minesota je ok. Iako ni jedna od ove 2 ekipe nece osvojiti nba titulu, barem ne ove god...

Edit by Jugovic:
Izbrisao sam ti jednu recenicu, mislim da nije bila bas na mestu.

_________________
Milos
 
S__B
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2006
Poruke: 36

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim, Utah Jazz
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S__B je napisao/la sledeće:
pratim, Utah Jazz


bas im i neide nestoposebno. Okur igra izvanredno, Kirilenko je solidan i ti je to. Najveca snaga Dzezera je trener Sloan. Prava faca.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre sam pratio skoro svaku utakmicu za vreme jordanovih bullsa...sada redje pratim ali jedva cekam all star weekend...bice ludnica

_________________


Love don't let me go
 
zile442
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 105
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Stojakovic Na vrh strane Na dno strane

Pa ja sam pratio redovno dok Stojakovic nije otisao iz Kingsa a sada nemam ni volje ni vremena
Razz Very Happy

_________________
ZILE
 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim i navijam za indijanu

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Da li pratite NBA i ako da, za koga navijate/ NBA Rezultati Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 2 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon