www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li pratite NBA i ako da, za koga navijate/ NBA Rezultati
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
The Unknown
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2008
Poruke: 38

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 20, 2008 5:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NBA pratim redovno. Denver Nuggets je moja ekipa!! Very Happy Iverson mi je favorite player i zato automatski za Denver navijam, mada moram priznati da mi je i C. Anthony jako drag! Very Happy


_________________
"The good life is inspired by love and guided by knowledge... For everything you have missed, you have gained something else, and for everything you gain, you lose something else.”
 
sandrica1315
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 2
Mesto: //

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim NBA redovno, bolje receno zivim za NBA. Omiljeni klub mi je Seattle(bice jos koji dan tako) Supersonics a najbolji igrac Kevin Durant.
Mada i Ray Allena volim pre svega zbog suterskih sposobnosti.

Usput ovo nije pisala sandrica vec sam evo kod nje sad pa koristim priliku da sharnem nesto na forumu. Miroslav Very Happy

_________________
////////////
 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 30

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja navijam za San Antonio . . . .ali volim i Dallas,i Houston.....Najvise sam protiv Bostona i Washingtona... Mr. Green

_________________
 
hasic_41
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2009
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 13, 2010 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pratim vec 7 godina i konstantno navijam za dallas mavse
jedini razlog je dirk nowitzki a za ostatak ekipe mislim da su sr**je
blago receno
 
bocatge
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 27, 2010 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boston Celtics...oduvek sam ih voleo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Da li pratite NBA i ako da, za koga navijate/ NBA Rezultati Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strana 17 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon