www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Benzin ili Diesel
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
markan_bbb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 100

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 02, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: nb Na vrh strane Na dno strane

ja sam za benzin jer ne volim taj dizelski zvuk brujanja....

 
toni2006
$$ doctor 4 love $$
<b>$$ doctor 4 love $$</b>





Datum registracije: 28 Maj 2006
Poruke: 9515
Mesto: purger city

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 8:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moras vozit dizel da bi mu znao potrebna rjesenja
1. cadjenje iz auspuha-stavis svakih 10000 km STP dodatak za ciscenje diza i to je to
2.dugotrajnost-upalis auto i ne nabijas gas ko konj dok motor nedosegne radnu temperaturu
A sto se tice dugovjecnosti benzinaca vozio sam BMW 735 model 1992 sa prijeđenih 500000 km al to je vec neka druga prica
 
DankoKG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 122
Mesto: KG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa svakako benzin,i bolji je i cistiji po sredinu i ...
 
vojovojo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno znate sta je audi napravio sa dizel motorom za trke pa prema tome za koju godinu bice isto ali za mene je benzin benzin jer uz njega uvek ide nitro a uz njega jjjjjoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 5:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DankoKG je napisao/la sledeće:
Pa svakako benzin,i bolji je i cistiji po sredinu i ...

ne znam de si cuo da je benzin cistiji i bolji po sredinu al ok....
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vojovojo je napisao/la sledeće:
ali za mene je benzin benzin jer uz njega uvek ide nitro a uz njega


A odakle ti to da uz dizel ne ide?

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
bojan99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Jun 2006
Poruke: 31
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 08, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Benzin je bolji! (Need for Speed Twisted Evil )

_________________
Hitman
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Ajd sada malo da se vrnemo na temu...
Sta mislite o BLUETEC sistemu koliko je rrevolucionaran i dal ce doprineti smanjenju efekta staklene baste???
BLUETEC dizel inicijativa


Veliki nemački proizvođači, Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen kao i američki Jeep® će uoči Sajma automobila u Los Angelesu pokrenuti posebnu inicijativu vezanu za BLUETEC dizel motore.

Šta je BLUETEC?


To je oznaka za specifične dizel motore koji poseduju veoma niske emisije štetnih gasova i kao takvi mogu da polože najstrože ekološke standarde bilo gde u svetu. BLUETEC sistemi smanjuju emisije azotnih oksida koji su nusprodukt sagorevanja dizel goriva.

Sa ovim sistemom biće moguće voziti dizel automobile u Kaliforniji, koja ima najstrože standarde o štetnim emisijama automobilskih motora. Rešenje se sastoji od korišćenja standardnih katalizatora koji radi uz pomoć filtera tvrdih čestica (DPF) i posebnog, veoma dugovečnog NOx filtera. Pored toga, korišćenjem posebnih aditiva u dizel gorivu (AdBlue) omogućen je komplikovan hemijski proces prilikom koga se azotni oksidi pretvaraju kombinaciju inertnog azota i vode.

BLUETEC je marka koju je promovisao DaimlerChrysler i koja se već koristi u putničkim i komercijalnim vozilima ovog proizviđača. Ovoj inicijativi će se priključiti i drugi proizvođači poput Audija, Volkswagena i Jeep®-a.

izvor:nacionalnaklasa.com


Da nastavimo ovde hehe...

Posto ce se sa ovom tehnikom dizeli introducirati na Americko trziste mislim da je vredno malo popricati o ovome. Mislim da ce Ameri tesko prihvatiti dizele kod njih, jer im misljenje o njima kasni 20/30 godina. I jos nisu osetili Newtona u ledja Wink ....

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prihvatice ne brini se, nece im se Irak dugo pokoravati jeste Amerika zemlja velika ali nema petsto svetskih trznih centara, danas je sve politika taman toliko je ima i u gorivu...
Teoriju da su Ameri glup narod nece pokolebati cinjenica da ce na kraju prihvatiti dizela kao resenje jednako benzinu jer ako saberemo 2+2 dobicemo da Ameri nece ni znati sta toce u svoja kola...

_________________
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno benzin dugotrajnije je
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Benzin je bolji, jaci, startniji, dugotrajniji, a dizel je ekonomicniji! Ja sam za prvu varijantu Smile
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Benzin je bolji...sada su se definitivno granice pomerile tako da vise ne moze da se pravi razlika izmedju Diesel i Benzin motora. Pogledajte pre nekih 15 god. ljudi su se uzasavali od dizelasha (zvuka motora) sada se uzasavaju od benzinskih....Kako god nauka nije da nije napredovala. Ja sam licno za benzin...Jos malo pa cemo da gledamo F1 Diesel kroz koju godinu...Cist primer koliko sada dobro rade dizelashe a kako beznzince su Golfovi (novi).....Bez obzira na sve i kao sto rekoh ja sam za benzin , diesel je nekako za taksiste i na samom kraju drugajci je princip rada u benzinskim motorima i drugaciji u diesel motoru....

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Benzin ili Diesel Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21  sledeća
Strana 18 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon