www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

konverzija 100 mpg-ova u avi-e (kako najbrze)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: konverzija 100 mpg-ova u avi-e (kako najbrze) Na vrh strane Na dno strane

treba da prebacim oko stotinak mpg fajlova u nekompresovani avi ili sa divx kompresijom ali sa avi ekstenzijom. krenuo sam da prebacujem 1 po 1 ali trebace mi 2 veka. da li postoji program za masovno konvertovanje. nije problem ako se dugo prebacuje, samo da ja ne moram da se bakcem oko toga.


_________________
happy now?
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odes u Total Commander ---> selektujes fajlove ---> Odes na meni Files ---->Multi-Rename Tool, stavis da ti menja extenzije i u polju Search for: stavis extenziju koja je sada (mpg) a u polju Replace with stavis onu extenzuju koju zelis (avi) ---> I odes na Start.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek pita da konvertuje video a ne da preimenuje fajlove... vidi, mislim Virtual Dub da moze to da radi, opcija batch ili tako nesto....

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Zoran_Karavla
Pa nije bas pitao kako da "konvertuje" ali je nazvao temu "konverzija 100 mpg-ova u avi-e (kako najbrze)", ili ovde mozemo govoriti o dva pitanja....Kad smo vec kod toga definisi rec "prebacim". Moj odgovor kako da preimenuje fajlove radi znaci ako samo extenziju preimenuje fajlove mpg ili mpeg u avi taj film, clip... ima da radi.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 7:40 pm    Naslov poruke: Re: konverzija 100 mpg-ova u avi-e (kako najbrze) Na vrh strane Na dno strane

stankowsky je napisao/la sledeće:
da li postoji program za masovno konvertovanje.


Dakle hoce da konvertuje, ne da preimenuje 100 fajlova iz mpg u avi. Nema nikakve logike zasto bi neko tako nesto hteo uopste da uradi

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zar nije brze preimenovati nego konvertovati.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, isto je tako lakse i wav preimenovati u mp3, txt u doc, ili jpg u gif, ali to i dalje nije to sto treba da bude.

_________________
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

resih problem pomocu virtual dub-a. ima neku funkciju job control...

hvala momci.

p.s. preimenovanje nije isto sto i konvertovanje, a meni je bilo potrebno konvertovanje.

_________________
happy now?
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus je napisao/la sledeće:
Moj odgovor kako da preimenuje fajlove radi znaci ako samo extenziju preimenuje fajlove mpg ili mpeg u avi taj film, clip... ima da radi.


Tebi je trebalo da to bude brzo, a znam da je brze "preimenovati" nego konvertovati ali bilo kako bilo.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus je napisao/la sledeće:
nenadmorpheus je napisao/la sledeće:
Moj odgovor kako da preimenuje fajlove radi znaci ako samo extenziju preimenuje fajlove mpg ili mpeg u avi taj film, clip... ima da radi.


Tebi je trebalo da to bude brzo, a znam da je brze "preimenovati" nego konvertovati ali bilo kako bilo.


Preimonovati i konvertovati NIJE ISTO!!!

Kao sto tije Zoran objasnio, ako preimenujes test.wav u test.txt, neces dobiti notepad fajl.
Mozes da promenis ime babu u zabu, ali baba je i dalje baba.
Tako ti je isto i sa mpeg i avi!

Rolling Eyes

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro ti si mogao da ne napises ovaj post ali ipak jesi, tako da je tu kraj price.
 
zabafrom123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 31, 2006 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim dr divx ima opciju batch jobs,poredjas sve u niz i sve je ok
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> konverzija 100 mpg-ova u avi-e (kako najbrze) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon