www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najlepsi gol svih vremena....
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Najlepsi gol svih vremena.... Na vrh strane Na dno strane

E tako, ko je po vama dao najlepsi gol svih vremena... znaci koji gol vam je ostao posebno u secanju??
Pokusajte da opisete taj gol (da bi se i drugi mozda prisetili), postavite slike tog gola (ukoliko to imate) ili kratki video-spotic! Very Happy



Ovo je moj favorit! Secate se?? To je davne 1988. godine bilo kad je Holandija u finalu EP-a u Nemackoj pobedila tadasnju Sovijetsku Uniju 2:0 i kad su Marco van Basten, Ruud Gullit i Frank Rijkaard zajedno igrali, a kad je Hans van Breukelen branio na golu, dok je Jan Wouters cuvao odbranu. Kao klinac sam sam ovaj gol stalno u repeat motao i nisam mogao da ga se nagledam. Verovatno ima i lepsih golova, ali eto taj mi je iz mladosti ostao u secanju... Very Happy

Jedan gol koji je sigurno isto ostavio tragove je ovaj:



Ja mislim da je to 1997. godine bilo... prijateljska utakmica izmedju Brazila i Francuske! Mislim da je bilo svecano otvaranje Stade de France, kad je Roberto Carlos iz nekih 35m sutirao na gol, i kad je njegov udarac obisao ceo zivi zid francuske odbrane, da bi pogodio stativu i zavrsio u golu! Wink

Ima i jedan gol koji je Ronaldinho pre 1-2 godine dao, mislim da je Barcelona igrao protiv Milan (liga sampiona) i kad je skoro celu odbranu izdriblao da bi na kraju zavrsio akciju sa sjajnim udarcem u desni donji ugao.


 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih izdvoji gol koji je dao Mikoli (Fiorentina) protiv Lacija cini mi se, prosle godine.
Lopta mu je prilazila lagano sa desne strane, on ju je polako prstima digao u vazdus i iz voleja zapalio u gornji levi ugao.Zaista extra gol.

Takodje podrzavam ovaj Karlosov gol jer je po meni najbolji sto se tice slobodnjaka.To je bilo 1998. godine, igrao se neki turnir u Francuskoj i ucestvovali su Brazil, Francuska, Italija i Engleska cini mi se.

_________________
Master
 
Gaucos_boy
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Maj 2005
Poruke: 261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svojevremeno kada je igrao Entoni Jeboa dao je dva gola skoro sa pola terena
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan je diego armando maradona..ipak..predriblati cijelu englesku momčad i na kraju i golmana je gol kakav će rijetko tko ponoviti..

no osim toga imam još par favorita..
neznam točno koji brazilac je to bio ali znam da je bio peleova generacija..
frajer je uzeo loptu,digo si na glavu negdje na 25-30m,nosio ju na glavi,nosio,ne tehnicirao s njom već stvarno nosio na glavi sve dok nije ušo u šesnaesterac i spustio si na volej i zakuco ju u gol..stvarno fenomenalno..
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gol Dragana Stojkovica Piksija iz kornera protiv Partizana............. Wink

_________________


Love don't let me go
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"...Pizon je odigrao petom do Blagojevica, Blagojevic centrira i Dule Savic iz polu voleja dirktno u raslje..."

Dule Savic, Dule Savic... 8)
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jedan od najboljih je almeidin za lacio protiv parme,ali je i zigic dao romi strasan gol

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
zemir
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 47

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zigicev gol protiv rome je jedan od najljepsih golova vidjen na Marakani,
 
Sympatico86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Jan 2006
Poruke: 3
Mesto: NOVI SAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zigicev gol protiv rome je jedan od najljepsih golova vidjen na Marakani,
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rabah Medjer kad je bilo finale Kupa Sampiona izmedju Porta i Bajer Minhena. Gol sa petom.
 
SasaJankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 9
Mesto: Petrovac na Mlavi

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikola Zigic
Zvezda - Roma
Mislim da ne treba dodatno opisivati gol

_________________
Jagode su Jagode
 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda - Roma 3 : 1
Zigicev treci golllllllllllll
Totalno ludiloooooooo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Najlepsi gol svih vremena.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon