www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naj-tekma???
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Naj-tekma??? Na vrh strane Na dno strane

Znaci koje su naj-tekme, koje ste (uzivo ili na TV-u) pratili??
Obralozite zasto bas ta igra i zasto ste bas nju zapamtili? Very Happy

Moj odgovor:
Utakmica na EP-u 1997. godine u Barseloni: Jugoslavija - Hrvatska.

Mislim da ce vecina Vas tu tekmu da pamti po tome kako je Sale Nacionale nekoliko sekundi pri kraju dao trojku, koja nam obezbedila pobedu i plasman u dalji krug takmicenja.
A i finale 1995. godine u Atini protiv Litvaniju (koji smo sa 96:90 dobili) volim dan-danas da odgledam (jer imam snimak na kaseti). Dejan Bodiroga, Vlade Divac, Predrag Danilovic, Sale Djordjevic, Sasa Obradovic i ostala ekipa su bili vrh vrhova i vratili su nasu kosarku u javnost posle sankcije! Rolling Eyes



Dalje...
Finale SP-a 2002. godine u Indianapolis-u...
I tu igru imam na kaseti i volim je odgledati. Mislim sta reci, ja sam tad skoro vec izgubio nadu da ce nasi osvojiti zlato, kad ih je Dejan Bodiroga ipak vratio u igru, pa u produzetcima su argentinci onda imali slabiju koncentraciju a nasi su konacno postali prvaci sveta. Ovo ce se pamtiti! Wink



Naravno nisam zaboravio NBA da pomenem! Wink
Bese to davne 1998. godine kad su se Chicago Bulls i Utah Jazz sreli u NBA-finals i kad je najbolji igrac svih vremena Michael Jordan svoje bikove doveo do 3. sampionata za redom otkad se vratio na parket. Naj-igra je bila zadnja, tj. 6. u kojoj su Bulls-i zahvaljuci Jordana u zadnjem trenu slavilia sa 87:86 (i 4:2 u pobedama). Ta igra ce meni sigurno zauvek da ostane u secanju! Wink





 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni utakmica godine SCG - Francuska Evropsko prvenstvo 2005 koju sam licno gledo

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je Partizanovo finale u Istanbulu kad je Sale pred kraj dao trojku u finalu Kupa sampiona
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sacramento vs LA u WCF 2002. Svih 7 utakmica za pamcenje jedino je pogresan tim pobjedio. Atomska kosarka oba tima. Bilo - ponovilo se
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

polufinale olimpijade italija-litvanija,kakva tekma

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Indijanapolis : Yugoslavia-SAD
NBA: Utah-Chicago 97 i 98 (ubedljvo najbolje)

_________________


Love don't let me go
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M@RCHELLO je napisao/la sledeće:
Indijanapolis : Yugoslavia-SAD


tu sam potpuno zaboravio iako sam je gledao bar 20 puta (VHS)

-10 na 4 minute do kraja. Onda Gurovic, pa Jaric.

Pogotovo je bilo uzivanje slusati americke komentatore kako traze opravdanja.
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugoslavija: Litvanija96:90 ( 1995. u Grčkoj).
Od onoga je stvarno moglo da se rikne: 2 tipa kod nas su dobila infark, a slična situacija je bila i u Litvaniji(mislim da je tamo tip riknuo dok je gledao tekmu).
To je finale koje bukvalno može da se gleda od početka do kraja, a da se ne napravi ni pauza za sok ili pivo.

_________________
 
lazaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tekme koje bih izdvojio su sledece:
Partizan - Crvena Zvezda (prosle godine +36 za Partizan)
Najveca bruka Zvezde u vecitim derbijima( mada utakmica sa Zvezdom nikad nije bila derbi)
1992 Partizan - Huvendud. 6sec. pre kraja Spanci su u +2 poena i na scenu stupa tada mladi Sale Nacionale i Frsssssssssssss. Partizan je Prvak evrope
 
Kengur77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Avg 2005
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 09, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Partizan-Huventud...finale KES u Istanbulu 1992.-bez diskusije.Kruna na sjajno odigranu sezonu...nisu nam dali da budemo domacini u Beogradu,osim u jednoj cetvrtfinalnoj utakmici.Taj tim je imao glavu i rep,znalo se ko sta radi.A najveci medju najvecima je uzaeo stvar u svoje ruke i doneo najveci uspeh srpske klupske kosarke.
 
nnnn1979
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda - partizan '92 - finale 3:2 - svih pet utakmica...krcat Pionir i ludilo košarka
 
mnedic2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 114
Mesto: Paris

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hrvatska-Jugoslavija.Kad je sale zabio tricu nama, a imao je na raspolaganju cini me se samo 5 sekundi.nevjerovatno.

_________________
Prc man
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Naj-tekma??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon