www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bebi Dol
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad je bila ok,ali ne moze se vecno ziveti od pesme:brazil,spanija,kolumbija,ocajna je i jako se folira


_________________
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne svidja mi se ni kao pojava , ni kao pevacica . Mozda je dobra za neke decije emisije i pesmice .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Re: Bebi Dol Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
ComiX je napisao/la sledeće:
mene interesuje vase misljenje o pomenutoj pevacici, kompozitoru i estradnom umetniku?


kompozitor i estradnu umjetnik?!?!?!?!??!?!?!??!?!? :lolj:
ne zezajte se sa tako velikim titulama bre..postoje ljudi koji zasluzuju da se tako zovu,a djelit ih bez ikakve logike nema smisla i nije posteno!
od toga se jedino moze nazvati pjevacicom,jer se tim "kao" bavi...al ako se sjecate njenog nastupa na evroviziji gdje se moralo pjevati u zivo,shvatit ce te da je uzasna pjevacica,tolko grozno pjeva da se ziri podsmjehivao.... Rolling Eyes

eto sto mislim o njoj..ma ne zasluzuje da mislim ista...


meni je odvratna i uopće nije umjetnica. A na šta liči, jedva je i živa Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teska katastrofa,eto to mislim o njoj kao umetniku...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je ona zalutala , odnosno promasila profesiju .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bebica je kraljica!
Sjajna je u svakom pogledu, potpuno pomerena, svoja i jedinstvena. Ima specifican glas i zanimljivu interpretaciju. Sjajne pesme. Sa poslednjeg CDa najvise mi se svidjaju "Ljuta sam", "Mili, mili" i "Mustafa II", a uskoro izlazi i novi CD koji je snimala u studiju Bate Kovaca. Cula sam 2 pesme - EXTRA SU!

Mozete poslusati na sajtu nadlanu.com

A dobro je sto se ne svidja svima - nije za svaciji ukus. Wink

PS: mozda su joj se smejali na Evroviziji, ali ona je tada isla daleko ispred svog vremena. Brazil je sada extra popularna pesma i ja se ne bih stidela da nas Bebi ponovo predstavlja na Evroviziji ili bilo gde drugde.

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekoh ranije , sve je to stvar ukusa . Meni jednostavno ne odgovara .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo_vas_posmatram je napisao/la sledeće:
Bebica je kraljica!
Sjajna je u svakom pogledu, potpuno pomerena, svoja i jedinstvena. Ima specifican glas i zanimljivu interpretaciju. Sjajne pesme. Sa poslednjeg CDa najvise mi se svidjaju "Ljuta sam", "Mili, mili" i "Mustafa II", a uskoro izlazi i novi CD koji je snimala u studiju Bate Kovaca. Cula sam 2 pesme - EXTRA SU!

Mozete poslusati na sajtu nadlanu.com

A dobro je sto se ne svidja svima - nije za svaciji ukus. Wink

PS: mozda su joj se smejali na Evroviziji, ali ona je tada isla daleko ispred svog vremena. Brazil je sada extra popularna pesma i ja se ne bih stidela da nas Bebi ponovo predstavlja na Evroviziji ili bilo gde drugde.


Jel taj novi album,autorski ili kompilacija obrada 14 svetskih klasika,nesto poput onoga sto je pevala na koncertu u Ateljeu 212?
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rezime “mračnih” godina

Posle dugogodišnje pauze, Bebi Dol je objavila novi album “Ljuta sam”, pod etiketom izdavačke kuće PGP-RTS. Album donosi deset pesama, nastalih u periodu od 1997. godine do danas, za koje ova pevačica kaže da predstavljaju svojevrsni rezime “mračnih” godina koje su protutnjale Beogradom. Svaka pesma prema njenim rečima predstavlja po neki insert iz života, a ceo album posvećen je generaciji za koju se nada da će biti srećnija nego što je njena. Osim osam novih pesama tu je i obrada njenog starog hita “Mustafa” u rep verziji, kao i obrada pesme “Kad sreća odlazi” koje odavno nema nigde, a mnogi za nju pitaju. Instrumente na albumu odsvirali su Alen Ilijić i D. Bezuha i korišćen je “starinski” metod, odnosno, sve na ploči odsvirano je “uživo”. Od jeseni Bebi Dol kreće na turneju i veoma se raduje, jer je, kako kaže, novi album jedna poptuno odsvirana ploča pa će i koncerti biti u klasičnoj varijanti, bas, bubanj, gitara, klavir i - glas. Pesama za celovečernji koncert ima dovoljno, a pozivi su već stigli i iz Slovenije, Makedonije, Zagreba...

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
bredi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ona veze nema sa pevanjem....
 
Raf
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 75

Datum registracije: 01 Jul 2004
Poruke: 5989
Mesto: Stepojevac , Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekoh da moze pevati samo decije pesmice , jer je sva detinjasta .

_________________
Ako kazes neku tajnu svom prijatelju, vodi racuna da i on ima svog prijatelja.
 
takito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 64
Mesto: Od njega je i bog digo ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok likusa,ima nekoliko dobrih pesama od kojih mi se najvise svidja "brazil"! 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Bebi Dol Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon