www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pitanje u vezi virusa
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kaspersky Twisted Evil


_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kasperski internet sekjuriti 6 najbolji je definitivno sve ostalo je djubre znam jer sam svasta do sada probao ali kis is th best

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nesa_gajic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 90

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja preporuka je NOD 32. Mozda nije besplatan ali mozes da skines probnu verziju sa Eset-ovog sajta. Probna verzija traje 30 dana. Ako tis se svidi - pre nego sto istekne probni period u reggistry-bazi u sledeci kljuc unesi vrednost 0.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Eset\Nod\CurrentVersion\Info\View_CLSID\
ja jos uvek nisam naisao na virus koji nisam mogao da skinem, ali se slazem sa tim da i ti moras da pazis sta download-ujes.
 
mate0906
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 5

gabon.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://info.prevx.com/downloadremove.asp
http://www.download.hr/index.php?subcategory=18 - tu ih ima puno
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam iskustva sa raznim, medjutim kod jednog napada, od svih tih silnih imena, AVAST me izvukao i spasio zivu glavu Smile, napad je bio malo tezi, preko 18 000 inficiranih fileova:), medjutim AVAST ima najsvjezije definicije virusa, cim sta novo izadje, on ga ima, i osvjezi redovnu bazu, tako da me on izvukao, uz to ne trosi puno resursa i ne usporava comp, ima stalni on skaner, sa 7-8 skenera, koje mozete po zelji podesavati i time smanjiti prevelku nepotrebnu zauzetost resursa, uz sve to ZA DZABE je Smile

nod32 je oke uz bitdefender svakako, samo oni nisu za dzabe Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Zastodane
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 06, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba ti samo Antivirus. Trebace ti i AntiSpyware & Trojan + Adware. Ovo bi ti tako lako ocistilo sve infekcije sa tvojeg PC-a.


Download & Install Spybot Search & Destroy , first check for updates then let it scan your system. Quarantaine everything it finds. Delete the found items you are sure of they are malware.
http://www.safer-networking.org/en/index.html


Download & Install Ad-Aware® SE Personal Edition , first check for updates then let it scan your system. Quarantaine everything it finds. Delete the found items you are sure of they are malware.
http://www.lavasoft.com/


Download & Install SpywareBlaster. Check for updates, enable Full Protection. This program prevents malware to enter your PC in the first place.
http://www.javacoolsoftware.com/
 
80Moma
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 455
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anti Vir je po meni najbolji antivirus do sad nisam imao problema sa njim a sam radi update baza probajte pa se uverite.

_________________
"Mi pamtimo BARI a vi Fljarmuntari"
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim Avast ! 4.7. Po meni je na prvom mjestu na svjetu. :netcafe:

_________________
 
patkan92
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 157

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam koristio NOD a sad me neshto zeza, pa sam presao na Avasta i on je saswim ok!
 
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi ti preporucio zone labs security, imas u njemu i adaware i antivirus, ja ga koristim ima 2g, nijedan virus, a svasta posjecujem, prije sam koristio nod i avg, nisu mi pomogli, a zone labs ti je uvjerljiv pobjednik na testovima!
 
simpa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboravio sam ti jos rec, instaliraj si u firefox ili internet explorer mcafee site advisor, on ti pokazuje koje su stranice potencijalno opasne!ako je crveno oznaci, opasna je, ako zeleno, onda je cista!
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
Nemoze tebi ni jedan anti-virus na svetu da pomogne ako ne pazis... ja u firmi surfujem iz Windows-a 98 bez anti-virusa i firewall-a vec godinu dana, i nisam se zarazio nicim i pored toga sto koristim IE i Outlook...

http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=15436
A kako da znas da si zarazen kad nemas cime da otkrijes viruse, trojance i ostala spopadala? Laughing

Preporuka NOD32 i od firewall-ova Outpost, Kerio ili Lock'N'Stop, koje sam naveo od najzahtevnijeg do najmanje iscrpljujuceg po tvoju memoriju.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> pitanje u vezi virusa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon