www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beat Street
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma oni su extra. Steta sto na proslom radijskom festivalu nisu usli u finale, a bili su extra, mnogo bolji od "Julijane". Evo bas ih slusam. Ide pesma :osveta, od sada cuvaj se od mene, osveta ti prodao si me zbog zene, osveta ..."
Surprised Laughing Laughing Laughing



_________________
DexyCo
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Re: Beat Street Na vrh strane Na dno strane

Beat_93 je napisao/la sledeće:
Secate li se ove grupe, koja je nekad krljala estradom, jedna od mojih omiljenih grupa iz tog perioda, secate li se Ljube i Huse?
Sta mislite o ovoj grupi? Da li ste je nekad slusali?
Da li je jos uvek slusate? Koje su vam omiljene pesme?

Uh ja kad sam bila mala bila sam opsednita njima!
Volela sam pesme - "gde si ti"; "linija zivota", "ognjishte"; a i ova nova je mnooogo dobra-"pokvarena"
 
silent hill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 88
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

steta sto se vise ne pojavljuju

_________________
AAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOHHHHHHHAAAA
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pomalo i vec zaboravljeni... ekstra su bili! imao sam svaku njihovu kasetu! ma svi su ih slusali! sad husa peva narodnjake uz klavijature! odusevio sam se kad sam mu trazio "opsesiju" i on je poceo "cudne se stvari desavaju u poslednje vreme, otkad sreo sam te sve tama prekrila je..." nisam mogao da verujem! to mi je i omiljena pesma! ima tu jos: snezana, kisa, linija zivota...
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da sam ja ovdje jedini koji ne zna o kojoj je grupi rijec. Laughing
Vidjet cu, mozda poskidam neke pjesme, izgleda da nisu bili losi.

_________________
 
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beat Street je najbolji. Uvek sam ih voleo i volecu ih, i slusam ih svaki dan. Znaci sve pesme od 1995-2006, kad je izasla Pokvarena. Steta sto nije pobedila.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma idi bre, gde se njih seti!
Slusah ih nekad, volela sam pesmu Opsesija.

_________________
 
crazy_angeL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Jan 2008
Poruke: 61
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da ih se secam, i imam njihove pesme
i redovno odslusam po neku, jer su pesme stvarno super...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na minus 5 je dobra pesma......Sa tom pesmom su se i malo nadigli jer ovih zadnji godina i nije bilo nesto......
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobra grupica, volin neke njihove pisme.
Tipa -> Pokvarena, Soba za rastanke, Samo jedan sat ( s DM), Opsesija ..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Beat Street Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon