www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beat Street
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Beat Street Na vrh strane Na dno strane

Secate li se ove grupe, koja je nekad krljala estradom, jedna od mojih omiljenih grupa iz tog perioda, secate li se Ljube i Huse?
Sta mislite o ovoj grupi? Da li ste je nekad slusali?
Da li je jos uvek slusate? Koje su vam omiljene pesme?


 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih se secam i dosta sam ih slusala ranije...mada i sada volim da odslusam po neku pesmicu...Ljuba se bas dugo nije pojavljivao nigde,a Husa se cesto pojavljuje na tv-u i skoro je pevao ovde na jednom splavu...omiljena pesma mi je "Kisa"... Laughing

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam ih volela kad sam bila mala...
Volela sam pesme "Ognjište", "Opsesija", "Snegovi dolaze", "Snežana", "Kiklop"...ma ima ih puno!

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da i ja odgovorim na svoja pitanja 8) , obozavam Beat Street, slusao sam ih i kad su bili popularni, a i sada ih slusam svakodnevno. Omiljeni album "Pevacu i kad molitve ne vrede", omiljene pesme na prvom mestu Robija, Opsesija, Linija zivota, zatim dueti sa Draganom Mirkovic Samo jedan sat, Kazi mi...
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SLushao 90tih, SNegovi dolaze, Opsesija, Kafana, Oslobodi me su nezaboravni hitovi, shteta shto su propali i raspali se.

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
shteta shto su propali i raspali se.


Stvarno steta, ova grupa je bas mnogo obecavala, puno hitova, dobrih albuma... Kako narod kaze "Sve sto je dobro, kratko traje". 8)
 
rimidalv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Nov 2005
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da se secem pa i dan danas to mi je jedna od najboljih grupa, mislim da je pesma ''gde si ti '' najbolja mada i ''opsesija ''je tu negde
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao mali sam obozavao tu grupu, ali sad se skoro i ne secam nijedne njihove stare pesme Sad, samo one sto je nastala kad su Ljuba (je l' se on bese ozenio Ellom B u "48 sati svadba"?) i Husa otisli iz grupe, "Ognjiste". E ona je super!
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
je l' se on bese ozenio Ellom B u "48 sati svadba"

Jeste, majku mu...


Poslednja prepravka: Beat_93 on Pet Jan 13, 2006 12:36 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secam se samog pocetaka te grupe i znam da sam su neposredno pre izdavanja svog prvog albuma isli sa Draganom Mitkovic po turnejama. To je uslovilo da su oni kasnije imali i dva dueta "Kazi Mi" i "Samo jedan Sat". Kasnije su imali nekoliko simpaticnih pesama ali po meni je najbolja "Ognjiste"koju ne znam dali su izvodili svi skupa ili su se tada vec i raspali? Rolling Eyes
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album na kome se nalazi pesma Ognjiste, Ulice, je poslednji album Beat Street-a, tada su se ja mislim vec raspali Rolling Eyes , a bili su extra grupa!!! 8)
 
peca1989
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 199
Mesto: ***SRBIJA***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf ja obovozam beat streat i dalje ih slusam, ali one starije, ove nove nemam zelju da ih slusam
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Beat Street Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon