www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grudnjak i spavanje
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Grudnjak i spavanje Na vrh strane Na dno strane

Djevojke i žene zanima me da li spavate s grudnjakom na sebi ili ga skinete kad spavate?

Ja nikako ne volim grudnjake i oblačim ih samo kad negdje moram da idem. Po kuci ga skoro nikako i ne nosim..jednostavno mi smeta..steže me i to me nervira.

Neku vecer sam bila kod rodice i čudom se čudila..ona grudnjak ne skida ni kad spava. Ja to nikako ne bih mogla..mislim da bih umrla prije nego bih uspjela zaspati.

Ja ga moram skinuti pa tek onda leći da spavam Laughing



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam kao i ti...oblacim ga samo kad bas moram...o tome da na spavanje idem sa njim nema ni govora Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skidam i ne pitam Mr. Green ne,zaista je nezgodno spavati sa tim cudom na sebi. zulja,pomera se, grebucka,steza....bezveze Confused
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

P.S. Ko bi rekao da vi zene gotovo i ne nosite grudnjak-to je neka vasa globalna zavera za muski rod??Smile
ali sada ste provaljene

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)


Poslednja prepravka: samo_san datum Ned Sep 02, 2007 1:21 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skidam grudnjak prije spavanja, naravno... Sto ce mi to za vrime spavanja?

_________________

~ Banetova Žena ~
 
LepoticaNS
*velika maza*
<b>*velika maza*</b>





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 27210
Mesto: ♥zauvek u njegovom srcu♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skidam ga uvek pre nego sto legnem da spavam!
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne skidam ga,i ne smeta mi.
sa mnom je i po danu,i po noci Laughing
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
bi rekao da vi zene gotovo i ne nosite grudnjak-to je neka vasa globalna zavera za muski rod??

buahahaha Twisted Evil kad ovladas/te otkopcavanjem/zakopcavanje istih onda mi se javi. kad osetis te cari sad ga vidis/sad ga ne vidis opcije-uf Wink .
a nasa globalna zavera se i dalje razvija Wink
 
Maki-Elly
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Okt 2004
Poruke: 59
Mesto: London - NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grudnjak volim da nosim i preko dana ga gotovo uvek imam na sebi i uopste mi ne smeta - cak naprotiv neprijatno bih se osecala bez njega.

Nocu nikada nisam ni pomisljala da ga nosim, apsolutno nema potrebe da mi samo smeta i zulja me.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maki-Elly je napisao/la sledeće:
Grudnjak volim da nosim i preko dana ga gotovo uvek imam na sebi i uopste mi ne smeta - cak naprotiv neprijatno bih se osecala bez njega.

Nocu nikada nisam ni pomisljala da ga nosim, apsolutno nema potrebe da mi samo smeta i zulja me.


Evo i ja nešto jednom da potpišem Very Happy Baš Cool

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nosim ga uvek preko dana osim kad su nesnosne vrucine-tad stvarno ga ne trpi. Ranije sam spavala sa grudnjakom dok sam bila srednja skola jer me mrzelo ujutru i na to da mislim.

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 03, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravo da kazem jako retko i nosim gvrudnjak.. bas kad obucem tako neku majicu kada ona to zahteva Laughing Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Grudnjak i spavanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon