www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Disk Defragmenter
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
dusko_sekulic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Feb 2006
Poruke: 19
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na odprilike 30 dana

 
bNeo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 3
Mesto: Vrpolje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel postoji i kakvih drugih programa za efregmentiranje diska ili smo osuđeni na Microsoftovo cedo....???
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ih pun k... samo malo treba pretraziti...
http://www.google.com/search?hl=en&q=defragment+software&btnG=Google+Search

_________________
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ima ih ihaaha ali chini mi se da je diskeeper najbolji. upravo njega koristi dodushe ne tako chesto. imao sam do skoro toliko fragmentisanih fajlova da mi je svaki defragmenter pucao na nekih 20%. potom je usledio format hdd-a i sada se trudim da se setim chesce da radim defrag

_________________
El Niño
 
WERTHER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Redovno defragmentiranje povecava radni vijek diska , preporucljivo je koristiti tu opciju svakih 7 dana i to sa nekim drugim programom a ne onim integriranim u windowsima (npr. PerfectDisk ili Diskeeper)
 
Mirun
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 96
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne radim defragment jer me smara. Nisam imao problema nikada, niti je bilo ko drugi imao problema otkako se družimo sa novim Win XP-om. Ne znam da li vam je poznato da u Win NT-u nije ni bilo programa za defragmentaciju jer je Microsoft tvrdio da je novi NTFS sistem datoteka napredniji i da do defragmentacije ne dolazi ili to ne utiče na performanse.

Kod novih hard diskova do kvara ili ne dolazi nikad (bad sektori) nego prosto pukne elektronika. Naime kada sam isprobao Diskeeper 10 na novom SATA hard disku isti je sutra radio pre podne , a uveče kad sam pokušao da pokrenem sistem hard je otkazao pri uključivanju. A čekao sam 2 sata da mi defragmentira hd dan pre toga Laughing Možda se sistem podiže malo brže nakon tretmana Diskeeperom 10 koji sam pokrenuo u boot defragment modu. Ali čemu toliko čekati za defragmentaciju i opterećivati se istom kad se skoro ništa ne dobija.
 
tomislavjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 170
Mesto: Pod sjajem ruzicastih zvezda...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba da se koristi ako mislite da vam racunar duze i bolje radi
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka 3 meseca koristim ga
 
kope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Apr 2005
Poruke: 37
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tri puta na dan Smile
 
skora
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 24

PorukaPostavljena: Ned Maj 07, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radim defragmataciju diska povremeno. To je dobro raditi jer se onda "sloze" fajlovi jedni do drugog, i hadru ce trebati manje vremena da ih pronadje.

Koristim diskeeper jer on to bolje odrati od windowsovog disk defragmantera.
 
dussan90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 108
Mesto: Nish CITY

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slabo. Ne znam kad sam je zadnj put koristio.
 
pax5xl
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 29

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Re: Disk Defragmenter Na vrh strane Na dno strane

Ovisi o intenzititetu rada na kompiću. Ja svaki tjedan dana.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Disk Defragmenter Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon