www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu .....
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
shanjer
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Okt 2005
Poruke: 1111
Mesto: NOVI SAD

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu ..... Na vrh strane Na dno strane

sa muskarcem ?
Faca , Stas , Oci ........... Wink



_________________
...S...H...A...N...j...E...R

Žena je kao imenica a ljubavnica zamenica
 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ono nesto sto ima u sebi.
onaj zrak koji se stvori kad se on pojavi!!!! New Spiral
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duhovitost i šarmantnost definitivno Wink

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kolko taj netko ima klikera u glavi..jer oni koji imaju malo me ne zanimaju

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najiskrenije, moze li me nasmijati. Ako me nasmije odmah ima veliki plus u mojim ocima. Od toga...sve se ostalo razvija korak po korak.
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da zraci sigurnoscu i da je sarmantan.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
amela2hot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 171
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi susret je uvek fizika...tek onda dolazi ono dublje, gde bih mogla da kazem da me interesuje koliko on ima u glavi...

_________________
You can have a friend only if you be one...
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...pri prvom susretu? Misliš, kad ga prvi put ugledam?

Faca i tijelo.
Kad ga bolje upoznam, onda me zanima kakva je osoba, što mogu očekivati od njega, mogu li mu vjerovati. Šarmantnost me također zanima. No, najviše od svega sviđa mi se ako nam je zabavno zajedno.
 
tajmahal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim jak stisak ruke pri upoznavanju Smile
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 23, 2006 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Naravno vidis vanjstinu...Ja gledam 1u lice,a onda opci dojam!
2. Posto se tek onda upoznajete,ponasanje,govor i sl.
3. Kad obradim povrsne teme ulazim u dublje teme i analiziram njegove stavove i razmisljanja........

Uglavnom skeniram sve,sto prije moguce a onda sljedi zakljucak....
 
chobanchica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora biti obrazovan,elokventan,duhovit.Da poznaje knjige koje volim,da slusa kvalitetnu muziku(jazz,klasiku,rock...),da voli dobre filmove i kultne reditelje...Da je duhovit,ima lep osmeh i lepe zube...i lepe cipele.Ne podnosim muskarce u zenskim paticicama sa carapicama do gleznjeva u kombinaciji sa 7/8 dugim belim pantalonicama,body majcicama,pretencioznim frizurama i mobilnim telefonima...a jos ako me pita koj sam znak u horoskopu...polim kuci!
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mora biti visok, imati široka ramena i čist-čisto lice, čista kosa, čista roba. Ne smije biti šminker, umišljen i praviti se pametan.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu ..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon