www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu .....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2009 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Intelekt. I pri 1. i pri 2. i svakom narednom susretu Smile

A kako se to vidi? Mislim, na osnovu cega uspes da "procitas" neciji IQ jos nap rvom sastanku?


Nisam ni rekla da uspevam da pročitam, već da me interesuje, prosto rečeno - it turns me on Smile A, mada sam to već negde na forumu napisala, verujem u multiplu inteligenciju Smile



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2009 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Lavlje srce
Ma, ne vredi ti, ja kod skorpijice imam protekciju i ona ce uvek drzati moju stranu. Razz Mr. Green
Hvala na dijagnozi, ali trenutno mi nije potrebna. Ako mi nekad bude zatrebala, sad znam kome cu se prvo obratiti. Razz
Citat:
Eto meni je bitno kakva ce atmosfera biti u vazduhu da li ce mi biti prijatno sto je ta osoba u mojoj blizini ili ne...

Bravo! Wink
Citat:
Nisam ni rekla da uspevam da pročitam, već da me interesuje, prosto rečeno - it turns me on

Evo, da ti olaksam prepoznavanje u buducnosti. Razz
Code:
Pametni ljudi mogu da budu zapanjujuće glupi za neke stvari.

Jedna pikantna činjenica: Pametniji ljudi imaju simetričnije postavljene uši i u celini su više simetrični. Širina stopala ili članaka, dužina prstiju, širina lakata, sve je u korelaciji sa IQ-om.

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2009 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Evo, da ti olaksam prepoznavanje u buducnosti. Razz
Code:
Pametni ljudi mogu da budu zapanjujuće glupi za neke stvari.

Jedna pikantna činjenica: Pametniji ljudi imaju simetričnije postavljene uši i u celini su više simetrični. Širina stopala ili članaka, dužina prstiju, širina lakata, sve je u korelaciji sa IQ-om.


Ja stvarno ne znam šta bih da mi tebe nije Razz Živela bih u neznanju Mr. Green Samo da mi je znati šta li ti to podrazumevaš pod 'pametnom' osobom Rolling Eyes

I, da, svakako da je jako bitno da li sam opuštena u društvu te osobe i koliko mi zapravo njegovo prisustvo prija, mada mi se to nekako podrazumevalo Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 23, 2009 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm meni licno, ako nekoga vec prvi put vidim, ama bas nista se ne podrazumeva, ipak je to prvi susret s osobom, a to ne garantuje da mora biti i prijatno Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Samo da mi je znati šta li ti to podrazumevaš pod 'pametnom' osobom

Nema veze sa temom, ali verujem sa se skorpijica nece ljutiti ako odgovorim. Razz
Za mene je pametan onaj ko nesto pametno uradi. Blebetati moze svako. To je najlakse.
Dakle, dok ne uradis nesto pametno u svom zivotu, za mene si glup. Very Happy

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo da sam u svaki "prvi susret" ulazila otvorenog srca, bez prevelikih očekivanja. Jedino što mi je bilo bitno da osoba s kojom se sastajem i ja "kliknemo", da možemo satima razgovarati o različitim temama, bez obzira koliko one "glupe" ili "pametne" bile (mada je tako nešto teško odvojiti), da ni ne osetim kako vreme prolazi jer zaista uživam u tim trenucima, a i trudim se da isti užitak pružim i sagovorniku. Ništa lepše od završetka sastanka uz iskrene osmehe, a ponekad i oživljavanje starih dobrih leptirića u stomaku Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Hmmmm meni licno, ako nekoga vec prvi put vidim, ama bas nista se ne podrazumeva, ipak je to prvi susret s osobom, a to ne garantuje da mora biti i prijatno Very Happy


Nismo se razumele Very Happy Mislila sam da nisam spomenula da mi je bitno da mi je prijatno u društvu te osobe, jer mi se podrazumevalo da je to bitno Smile

Citat:
Citat:
Samo da mi je znati šta li ti to podrazumevaš pod 'pametnom' osobom

Nema veze sa temom, ali verujem sa se skorpijica nece ljutiti ako odgovorim. Razz
Za mene je pametan onaj ko nesto pametno uradi. Blebetati moze svako. To je najlakse.
Dakle, dok ne uradis nesto pametno u svom zivotu, za mene si glup. Very Happy


Frljaš se izrazom 'IQ', zato sam pitala, sorry na offtopic Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Citat:
Samo da mi je znati šta li ti to podrazumevaš pod 'pametnom' osobom

Nema veze sa temom, ali verujem sa se skorpijica nece ljutiti ako odgovorim. Razz
Za mene je pametan onaj ko nesto pametno uradi. Blebetati moze svako. To je najlakse.
Dakle, dok ne uradis nesto pametno u svom zivotu, za mene si glup. Very Happy


moram i ja na offtopic


ono sto ja radim pametno u mom zivotu, ne mora da se tebi svidi i obrnuto

nemoj da si tako uskogrudan

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
moram i ja na offtopic


ono sto ja radim pametno u mom zivotu, ne mora da se tebi svidi i obrnuto

nemoj da si tako uskogrudan


Hajde otvorite temu u vezi ovoga, pa da premestimo raspravu. Very Happy

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

otvori je sam slobodno, niko ti ne brani Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molim clanove da pricu o otvaranje nove teme ostave za pp Wink Ajmo dalje... Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Hmmmm i u cemu je problem? Da li je negde receno da je zabranjeno da branite svoj stav? jerotije nikoga nije vredjao, a sad sto on voli malo vise da pita... s njim smo to svi prosli Mr. Green Ja ne branim nikoga, samo sam skrenula paznju da su teme otvorene radi diskusije, ne radi ankete... Wink i nema potrebe da se potezu price o odlascima i banovima jer niko nije banovan zato sto je branio svoj stav u skladu sa pravilnikom...


nisam ni rekla da je vredjao Shocked nego postavlja pitanje za pitanjem...
a to nije u redu...ako je tema zadata,cemu dodatno postavljanje pitanja?
eto ti skoprijice...sto mu ti ne odgovori na postavljeno pitanje???on ionako trazi odgovore na svoja pitanja...posto vidim da "ste svi to s njim prosli"...e sta ces?!ja nisam...niti cu!!!
teme jesu za diskusije ali bukvalno jerotije meni tumaci moje postove na jedan pogresan nacin i jos to tako lepo napise na forumu....pa onda moji postovi dobijaju drugaciji smisao,...to sto jerotije ima problem sa zenama na razini nekih musko-zenskih odnosa u proslosti koje su ga sigurno tesko pogodile nema potrebe da moje postove definise kako on zeli...neka predje na drugog...u suprotnom uvek cu da mu odgovorim Wink
jerotije je napisao/la sledeće:
@Lavlje srce
Ma, ne vredi ti, ja kod skorpijice imam protekciju i ona ce uvek drzati moju stranu. Razz Mr. Green
Hvala na dijagnozi, ali trenutno mi nije potrebna. Ako mi nekad bude zatrebala, sad znam kome cu se prvo obratiti. Razz

a vidis...to je steta...i ako je istina da ovde odredjeni ljudi imaju protekcije....poput tebe napr....nemam rechi...znaci da forum postaje kao i sama drzava,oni koji imaju vlast i moc kroje kako njima odgovara!
Sad Sad
znaci da ja ovde treba nekom da se ulizujem da bi imala protekcije?????
strasno!
ne pada mi na pamet!!!!!
taman i sad da me banuju!
a za dijagnozu.....pa sacuvaj je....sigurno ce ti uskoro trebati pa da mi posle jos i zahvalis!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu ..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon