www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu .....
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
a to nije u redu...ako je tema zadata,cemu dodatno postavljanje pitanja?


Lavlje srce, kao sto vec rekoh, ovo nije anketa nego tema za diskutovanje Wink dakle normalno je da se ljudi nadovezuju na tudje postove i pitaju ono sto ih zanima.


Citat:
eto ti skoprijice...sto mu ti ne odgovori na postavljeno pitanje???on ionako trazi odgovore na svoja pitanja...posto vidim da "ste svi to s njim prosli"...e sta ces?!ja nisam...niti cu!!!


Ja mislim da sam dala odgovor koji je pokrio sva postavljena pitanja, samo sto nisam odgovarala na principu testa pitanje-odgovor Wink a ovo "svi smo to s njim prosli" - ne znam na sta si tacno mislila da "prolazimo", mi ovde samo diskutujemo, a jerotije je poznat kao clan koji voli ponekad i previse da pita, ali sve u zelji da razvije diskusiju i dodje do odgovora koji ce zadovoljiti njegovu znatizelju Mr. Green

Citat:
nema potrebe da moje postove definise kako on zeli...neka predje na drugog...u suprotnom uvek cu da mu odgovorim


niko nije rekao da ne smes da mu odgovoris, ali odgovarajte na ta postavljena pitanja, a ne da ovu temu punimo uvredljivim komentarima i prepucavanjem, za to koristite pp ili nesto drugo...

Citat:
a vidis...to je steta...i ako je istina da ovde odredjeni ljudi imaju protekcije....poput tebe napr....nemam rechi...znaci da forum postaje kao i sama drzava,oni koji imaju vlast i moc kroje kako njima odgovara!
Sad Sad
znaci da ja ovde treba nekom da se ulizujem da bi imala protekcije?????
strasno!
ne pada mi na pamet!!!!!
taman i sad da me banuju!
a za dijagnozu.....pa sacuvaj je....sigurno ce ti uskoro trebati pa da mi posle jos i zahvalis!


Molila bih te da jos jednom procitas moj post koji si citirala i obratis paznju sta sam rekla povodom upozorenja, bana, odlazaka... Cemu sirenje negativne energije? Jel to poenta price u ovoj temi? Ako vec vas dvoje ne mozete normalno da diskutujete, pa onda se nemojte nadovezivati jedno na drugo, a jerotije je u ovom slucaju upotrebio sarkazam, a ti si njega poslednjom recenicom vredjala Wink


Molila bih clanove da se vrate na temu, a prepirke ostavite za pp jer ce off topic biti brisan Wink



_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

škorpijica je napisao/la sledeće:
Citat:
a to nije u redu...ako je tema zadata,cemu dodatno postavljanje pitanja?


Lavlje srce, kao sto vec rekoh, ovo nije anketa nego tema za diskutovanje Wink dakle normalno je da se ljudi nadovezuju na tudje postove i pitaju ono sto ih zanima.


Citat:
eto ti skoprijice...sto mu ti ne odgovori na postavljeno pitanje???on ionako trazi odgovore na svoja pitanja...posto vidim da "ste svi to s njim prosli"...e sta ces?!ja nisam...niti cu!!!


Ja mislim da sam dala odgovor koji je pokrio sva postavljena pitanja, samo sto nisam odgovarala na principu testa pitanje-odgovor Wink a ovo "svi smo to s njim prosli" - ne znam na sta si tacno mislila da "prolazimo", mi ovde samo diskutujemo, a jerotije je poznat kao clan koji voli ponekad i previse da pita, ali sve u zelji da razvije diskusiju i dodje do odgovora koji ce zadovoljiti njegovu znatizelju Mr. Green

Citat:
nema potrebe da moje postove definise kako on zeli...neka predje na drugog...u suprotnom uvek cu da mu odgovorim


niko nije rekao da ne smes da mu odgovoris, ali odgovarajte na ta postavljena pitanja, a ne da ovu temu punimo uvredljivim komentarima i prepucavanjem, za to koristite pp ili nesto drugo...

Citat:
a vidis...to je steta...i ako je istina da ovde odredjeni ljudi imaju protekcije....poput tebe napr....nemam rechi...znaci da forum postaje kao i sama drzava,oni koji imaju vlast i moc kroje kako njima odgovara!
Sad Sad
znaci da ja ovde treba nekom da se ulizujem da bi imala protekcije?????
strasno!
ne pada mi na pamet!!!!!
taman i sad da me banuju!
a za dijagnozu.....pa sacuvaj je....sigurno ce ti uskoro trebati pa da mi posle jos i zahvalis!


Molila bih te da jos jednom procitas moj post koji si citirala i obratis paznju sta sam rekla povodom upozorenja, bana, odlazaka... Cemu sirenje negativne energije? Jel to poenta price u ovoj temi? Ako vec vas dvoje ne mozete normalno da diskutujete, pa onda se nemojte nadovezivati jedno na drugo, a jerotije je u ovom slucaju upotrebio sarkazam, a ti si njega poslednjom recenicom vredjala Wink


Molila bih clanove da se vrate na temu, a prepirke ostavite za pp jer ce off topic biti brisan Wink


evo ovim postom si pokazala da odredjeni clanovi ipak imaju poretekcije!!!
strasno!
eh da...nisam ja njega vredjala!....daj molim te me citiraj...gde je ta uvreda!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????ajde lepo mi kazi gd eje ta uvreda??? Shocked Shocked
nisam ga vredjala!
i on se nadovezuje na moje postove a ja mu samo odgovaram!kao sto sam i rekla,uvek cu mu odgovoriti kad mene citira...nisam ja postavljala pitanja na zadatu temu nego upravo on!uopste nisi objektivna!

nista ti njemu nisi odgovorila na pitanje...nego si dala samo uobicajen odgovor na zadatu temu!a on je trazio da mu se odgovori od strane drugih clanova nakon mog postovanja na toj temi....
nije sirenje negativne energije...negoti uospte nisi sagledala realno i njegove i moje postove pa da procenis situaciju ko ovde siri negativnu energiju!

škorpijica je napisao/la sledeće:

ovo "svi smo to s njim prosli" - ne znam na sta si tacno mislila da "prolazimo", mi ovde samo diskutujemo, a jerotije je poznat kao clan koji voli ponekad i previse da pita, ali sve u zelji da razvije diskusiju i dodje do odgovora koji ce zadovoljiti njegovu znatizelju Mr. Green


e vidis ...pa ti ne znas ni sta si rekla u prethodnom postu!?...pa to si ti rekla"svi smo to s njim prosli"...kazi ti meni sta si time mislila "prosli s njim"??
škorpijica je napisao/la sledeće:
s njim smo to svi prosli Mr. Green

evo vidis sad?? Wink
molim te obrati sledeci put paznju sta prethodno napises a ne onda da od mene trazis da ti je kazem sta sam ja mislila na tvoju prethodno izrecenu izjavu!

a da....vidim kako diskutujete...odredjeni clanovi mogu da pisu sta hoce i jos da ne budu iskritikovani a ja sam jel' sad ovde ta koja vredja????!!!!

e svaka ti cast kao moderatoru!!!
objektivno nema sta!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno ja bih ti samo izbrisao poruku...zapravo i ovu moju da se neko ovako nadoveze Mr. Green
Da si bila drska prema jerotiju, koji tebi nishta nije uradio, jesi i o tome nema diskusije...i ja sam stekao takav utisak...a i ovo nije mesto za takvu vrstu diskusije... Rolling Eyes


a sto se same teme tice, slazem se sa jerotijem po pitanju "dvorskih luda"...mislim ja realno jesam (skoro) uvek neozbiljan, al' nisam veshtacki takav, dodje prirodno...al' da cu da dubim na glavi, vala necu... Mr. Green

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidis...i ti i jerotije...ste mnogo mladji od mene...znaci da jos niste ni dorasli da tako protumacite kao stoje rekao jerotije a sad i ti " dvorska luda"!...tebi je tek 20 god. a jerotiju 26god. mislim da uopste nemate niti dovoljno znanja da polemisete o tome niti dovoljno godina koje nose iskustvo!
tako da je logicno da "omladina" tako razmislja...tako reci ..vi ste za mene klinci sarplaninci! Mr. Green

a ja bih vam savetovala da imate postovanja prema starijim osobama i da povedete racuna kako se ophodite prema njima...posto ocigledno niste to naucili...ali ste zato orni da kritikujete bez dovoljno jakih argumenata!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 25, 2009 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aw aw, izvini shto nisam poshtovao tvoju razradjenost, nece se ponovo desiti Mr. Green

Ja josh uvek nemam razvijenu telepatiju da bih mogao da ti citam misli, mozda i to ide sa godinama, ne znam...Ja sam samo citao sta si ti napisala, a po tome ispada da bismo trebali da budemo u neku ruku marionete - "aj' sad ovako, aj' sad onako, aj' sad me iznenadi..."

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta je to sto vas najvise interesuje pri prvom susretu ..... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon