www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bajram Šerif Mubarek Olsun
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Bajram Šerif Mubarek Olsun Na vrh strane Na dno strane

Svim vjernicima Islamske vjeroispovijesti od srca želim da poželim sve najbolje za Kurban Bajram da ga dočekaju sa svojim najdražima u veselju i radosti , da im Allah dž.š. podari sabur i zdravlje i da im ukabuli svaku njihovu želju



"NEKA VAM SVJETLOST KURBAN BAJRAMA OBASIJA DUŠU
A ŽIVOT ISPUNI NAJLJEPŠIM OSJEĆANJIMA.
PODARI SVE ONO ŠTO ŽELITE A NEMATE ,
I SAČUVA SVE ONO ŠTO VOLITE A IMATE!!!!"

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!!!!







_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Toplica Milan
Banovan!

Balkanska korida
Balkanska korida



Godine: 51

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 6574
Mesto: Senje - Cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svima koji slave ovaj praznik želim sve najbolje.Da ste živi i zdravi.Neka vam je sa strećom.

_________________

† Gospode Isuse Hriste sine Boga živoga pomiluj mene grešnoga.
 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 7:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se pridruzujem cestitkama sa zeljom da nas sve zajedno dragi Bog cuva bez obzira kako ga ko zvao Smile
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja se pridruzujem cestitkama Wink

_________________
I C E M A N
 
ann02
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Sep 2005
Poruke: 9019

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 8:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa srećom svima
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bajram serif mubarek olsun.......zelim svima koji ga slave sretan kurban bajram Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu


Poslednja prepravka: zilika datum Uto Jan 10, 2006 11:27 am; ukupno izmenjena 1 put
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srdacna cestitka i od mene svim clanovima muslimanske veroispovesti!bajram serif mubarek olsun

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svim vjernicima srecan praznik
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima na lijepim željama i čestitkama

evo i da vas počastim Very Happy











_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa srećom svima Razz

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo kasnim! Embarassed

Zelim svim pripadnicima muslimanke veroispovesti srecan bajram serif mubarek olsun i da ga jos dugo slave sa svojim voljenima! Wink
 
halis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 178

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bajram serif mubarek olsun i od mene, neka svima Allah dz. namjeni puno srece i zdravlja
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Bajram Šerif Mubarek Olsun Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon