www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Titanik...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise je ljubavna prica nego li film o Titaniku,ali ipak do sad je na box officu zxaradio preko 1.8 milijardi dolara sto je ubjedljivo najvise do sada

 
kovrdzava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 112
Mesto: cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

titanik je odlican i opet bih ga gledala

_________________
vecita sanjalica
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas pre neki dan sam ga opet gledala bio je kod nas na tv obozavam taj film
 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Titanik... moj omiljeni film. Pa, evo proslo je skoro 10 godina od kad je snimljen, a jos se nije pojavio bolji film... verovatno ce jos dosta godina proci... On je jedan od onih filmova koji ce ostati za sva vremena.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Titanik, fenomenatal film. Pogledala san ga sigurno više od 15 puta
 
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji ljubavni film,a sto se tice zarade tu je isto neprevazidjen
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam film vise puta, i vidi se zasto je dobio 11 oskara, ja sam se odusevila
 
kraguj199
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2005
Poruke: 75

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledao sam po prvi put skoro film. Nije zasluzio toliko oskara ali je dobar.
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam ga i iskreno mi se ne svidja
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je fenomenalan...
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Titanik.........pa koliko puta sam ga gledala-ne znam,ali znam da kad god sam ga gledala plakala sam.Kad pocne brod da tone i sva ona juurnjava,deca se odvoje od roditelja,svako spasava zivu glavu.....meni suze krenu same.
obozavam ga,i zasluzuno je dobio oskare!!!!!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
ivonas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 120

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gledala sam ga bar 3-4 puta; svaki put je u novogodisnjm programu
Dobro je uradjen, svidja mi se sto je dugacak, sto nije kao vecina Holivudskih filmova kratak i nabijen.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Titanik... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon