www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

misicavi momci...???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
hhadzic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 22
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 11:44 am    Naslov poruke: misicavi momci...??? Na vrh strane Na dno strane

koliko vas misici privlace kodd muskaracaa,koliko su vam oni uopste vazni ,nijee presudno sigurnoo,ali etoo znammm da vam bas i ne smetajuu,nije daa skode,jel tako cure ??? Very Happy i koji su to misicii,sta je to sta vas naj vise palii(jakii trbusni misicii,mozdaa grudii,hehehe,dupeee ili........ ).

hajj trznite se maloo pa pisitee sta mislite o ovomeee,hajde ba znamm da nas konstantnoo mjerkateee. Rolling Eyes


 
amela2hot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 171
Mesto: Skoplje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U principu, volim dobro gradjene muskarce, ali oni nabildani Creatinom me vade iz takta...nikad ne bih mogla biti sa takvim tipom...

_________________
You can have a friend only if you be one...
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dragi je boksač i ima super tijelo..meni se sviđa jer izgleda lijepo, a ne neprirodno kao kod body-bildera.
 
hhadzic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 22
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znamm sta toliko imate protiv bilderaa,ne znaciii da svakoo ko ide u teretanuu da se mora pucatii proteinima ,kreatinima i biti ogromann.ja nisamm bilderr ali idem u tereanuu,ne uzimam nistaa jer mi i ne trebaaa,majkaa prirodaa je uradila svojee Smile

negoo staa je to stoo vass naj visse privlaci,koji dio tijelaa (mislim na svee osim naseg haveraa,njega volite naj vise Smile,sala mala ...),nevezanoo za teretanu i bilderee,to cemo ostaviti sad po stranii.znamm da nasss volitee gledatii sa ledjaa prvomm prilikomm nass fatati za dupee,hehehe,jel to tacnoo ???

hajj odgovarajtee,sto ste se uspavalee Very Happy ??????
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa ja ne volim misicave muskarce.....jedino u predelu stomaka, plocice i tako to ali ovako....bicepsi i tricepsi nikako.....
nekako su me uvek privlacili mrsavci Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo, nije mi jasno sto ponavljas slova..ali hajd nije vazno..ne ustrucavam se niti bog zna koliko merkam..ne volim napadno misicave tipove..ni najmanje..razviotke sto bi moja mama rekla..skladna gradja tela je sasvim dovoljna..cak sta vise radije bih se odlucila za mrsavka nego li za nekog razviotku...a ako vec govorim o misicima hajd stomacni misici su mi nekako najprivlacniji...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da volim da vidim nekog lepog decka pa jos i misicavog!Ali naravno ne preterano misicavog,najvise volim kada je guza podignuta i cvrsta.Sto ne znaci da ne volim bicepse i trcepse.

_________________
zivot je lep
 
Shea
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 292

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim nista pretjerano nabildano. Malo istaknutiji bicepsi i tricepsi te guza za koju se moze uhvatiti.
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja uopste nisam luda za misicima.Ne volim cak ni videti nabildovanog momka.Znaci,samo blago naglaseni misici mogu proci kod mene.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nisu mi presudni,mogu i bez njih ali naravno da mi privlace paznju i da volim daih gledam,dodirnem.. Embarassed
najvise volim kada decko ima lep ravan stomak,pa cvrstu guzu i jake ruke tj misice na rukama... Embarassed
ali takodje nevolim kad je decko preterano nabildovan... [-X
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mmmnogo mi se svidjaju misici na muskarcu...I obavezno se okrenem za misicavim tipom... Misicave ruke i grudi, stomak i cvrsta guza su za mene mrak....nekako me podsecaju na sigurnost, zastitu, snagu, jacinu, izdrzljivost...uh Embarassed ali naravno isto tako ne volim previse nabildovane...no, no...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
maja_bogdan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2006
Poruke: 114

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki momak iznad 20god.bi trebao imati bar malo misica da te moze obraniti u odredenim situacijama Very Happy
Dragi mi se bavi intezivno nogometom tako da ima ljepe misicave noge,bas mi se to svida...Ali trebao bi raditi malo na trbusnim Very Happy
Ali to zaista ovisi od momka do momka....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> misicavi momci...??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon