www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

misicavi momci...???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
kika_sd
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 554
Mesto: ni tamo ni ovamo

djibouti.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj bivsi decko je bio skroz zategnut i svuda imao misice ali nista napadno i preterano,ali nismo uspeli zajedno.
Moj sadasnji decko ima misice samo na rukama i nogama,a zajedno smo dve godine.Sada sam naucila da misici nista ne znace!!!!!!!!!!!!!!



_________________
"Ja jos kradem dane Bogu,ja jos umem,ja jos mogu da sam sebi stvorim neki mir.Jos sam sretan sto postojim,pisem pesme,zvezde brojim,jos sam onaj isti vetropir..."
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 6:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma misici nisu vazni ali ajde da pomenem moj decko ima razvijene trbusne misice,bicepse i grudi....a guza...mmmmmmm Embarassed
Mada nisam ja zbog toga sa njim,meni to uopste nije bitno! Wink

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aaah, tema bas za mene. Volim misice, i uglavnom se nalozim na nabildovane tipove, ali oni su uglavnom kreteni. Ne bih zelela da budem sa takvim deckom u vezi... I moj dragi uopste nije nesto bog zna kako nabildovan. Ima lepo oblikovano telo, nije ni previse nabildovan, ni previse, mrsav. Nekako je.. savrsen, bas kao i njegova guza

_________________
xxx by enna
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi ja volim krupnije momke zato sto kada me oni zagrle lepse se osecam nego kada me zagrli neko mrsaviji.Najvise volim misicave ruke i grudi !TO mi je najleose da vidim!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mišiće baš ne volim, neki nabildani tipovi su mi baš fuj,a i mršavci mi se ne sviđaju, nešto u granicama normale ili da je malo buckast-to mi uopšte ne smeta

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim dobro građene momke, žilave ali ne preterano nabildovane.

Najsexy su mi mišići tzv. trbušnjaci.
 
MariY00s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 74

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakvi mishici...Volim samo zgoljave Very Happy
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 04, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve u normali volim zgodne decke ali ne bas one sa ogromnim misicima,ali nevolim ni one debeljuce.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 06, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne volim misicave momke...Volim mrsave,vitke sa blaagom definicijom misica... Smile
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 09, 2006 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se lozila na vaterpoliste, dakle lepa ledja i ramena, slatka guza itd, a onda... onda sam se zaljubila u decka koji je suprotnost tome... nije on debeo, vec je mrsavac, ali tako sladak... Rolling Eyes Rolling Eyes
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Re: misici ???? Na vrh strane Na dno strane

hhadzic je napisao/la sledeće:
koliko vas misici privlace kodd muskaracaa,koliko su vam oni uopste vazni ,nijee presudno sigurnoo,ali etoo znammm da vam bas i ne smetajuu,nije daa skode,jel tako cure ??? Very Happy i koji su to misicii,sta je to sta vas naj vise palii(jakii trbusni misicii,mozdaa grudii,hehehe,dupeee ili........ ).

hajj trznite se maloo pa pisitee sta mislite o ovomeee,hajde ba znamm da nas konstantnoo mjerkateee. Rolling Eyes

Vidis da znas sta volimo i koliko nam je to vazno,tj. da nije presudno Laughing Siroka ramena,jake podlaktice i uredne sake...meni dovoljno za pocetak Wink
 
sandras
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 596

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim napucane tipove ali lepo mi ono da ima mislice
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> misicavi momci...??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 3 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon