www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

9th of Sept (9/11) ..za neverovati
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desava se...slucajna koincidencija


_________________


Love don't let me go
 
flashbull
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: Minhen

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 07, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

interesantno .....samo slucajnost???
 
zdravkof
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 10, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poklapa se nesto ... mozda ce biti i nastavak . Covek je posvetio dosta vremena statistici .
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima tu necega...ne verujem da je samo slucajnost
 
mickyWSG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Apr 2005
Poruke: 708
Mesto: Kikinda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Astral Projection je napisao/la sledeće:
Code:
Oh my God! How worried should I be? There are 11 letters in the name "David Pawson!" I'm going into hiding NOW. See you in a few weeks.

Wait a sec ... just realized "YOU CAN'T HIDE" also has 11 letters! What am I gonna do? Help me!!! The terrorists are after me! ME! I can't believe it!

Oh crap, there must be someplace on the planet Earth I could hide! But no ..."PLANET EARTH" has 11 letters, too!

Maybe Nostradamus can help me. But dare I trust him? There are 11 letters in "NOSTRADAMUS."

I know, the Red Cross can help. No they can't... 11 letters in "THE RED CROSS," can't trust them.

I would rely on self defense, but "SELF DEFENSE" has 11 letters in it, too! Can someone help?

Anyone? If so, send me email. No, don't... "SEND ME EMAIL" has 11 letters....

Will this never end? I'm going insane! "GOING INSANE???" Eleven letters!!

Nooooooooooo!!!!!! I guess I'll die alone, even though "I'LL DIE ALONE" has 11 letters....

Oh my God, I just realized that America is doomed! Our Independence Day is July 4th ... 7/4 ... 7+4=11!

- Dave

PS. "IT'S BULLSHIT" has 11 letters also.


Wink


Hahahah... E, bas to!

CAR si Astral Projection!!!!

_________________
>>>>micky<<<<
 
pumica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 97
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 8:05 pm    Naslov poruke: he Na vrh strane Na dno strane

ovako nekada davno jedan protvnik Galileja je tvrdio da ima sedam planeta,i to zato sto imamo sedam rupa na glavi(dva uha dve nozdrve i dva oka i usta) i ima lo je tada i sedam elemenata (a u Mendeljajevom sistemu sigurno nema 7 elevenata) pa zato ima i sedam planeta....
a vi sami izvucite zakljucak..

_________________
....I kada nam oduzmu one koje volimo
...I kada oni umru,oni ce ipak ziveti vecno ako mi ne prestanemo da ih volimo,jer prave ljubavi su vecne!!
4mymum
 
Astral Projection
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Spiritual Dimension

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 16, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

какве везе то има са животом? Ево сад има 9 планета, а женско тијело има 9 рупа... Rolling Eyes Какве то сад везе има и са Медељејем?

_________________
:: Mind altering psychedelic trip ::
 
pumica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 97
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: he Na vrh strane Na dno strane

pa kazem da takvo tvrdjene da ima neke veze sa brojem slova u reci afganistan i new York City i broje zrtava je apsurd!jer bi po tome mozda i ono tvrdjenje galilejevog protivnika bilo u neku ruku logicki zakjuceno a nije!

_________________
....I kada nam oduzmu one koje volimo
...I kada oni umru,oni ce ipak ziveti vecno ako mi ne prestanemo da ih volimo,jer prave ljubavi su vecne!!
4mymum
 
popsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

9/11 je namerno kreiran dogadjaj od strane vlade amerike tako da je sve ostalo izlisno komentarisati.
 
curica84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 131
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 18, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma zanimljivo.....ne znam sta da kazem drugo!!!
 
dobra_devojka
Fan Dragane Mirkovic
Fan Dragane Mirkovic



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 1010

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo sa word-om je neverovatno.
 
LostViking
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Dec 2005
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 3:08 am    Naslov poruke: 9/11 Teorija zavere (Inside Job) Na vrh strane Na dno strane

Code:
http://question911.com/linksall.htm


Na ovoj stranici mozzete pogledati dokumentarne filmove koji cce vam otvoriti ochi po pitanju dogadjaja vezanih za 9/11.

Posebno preporuchujem filmove:

1. Loose Change 2
2. In Plane Site

Uveren sam da cce te nakon odgledavanja ovih filmova i sami docci do zakljuchka da je 9/11 bio u stvari "Inside Job".
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> 9th of Sept (9/11) ..za neverovati Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon