www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ADSL provider - koji je najbolji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzeo sam modem. Po uputstvu sam ga instalirao, tj. drajvere, ali nije hteo da radi. Tacnije, posto ima dve lampice, PW i LK, LK nije htelo da svetli. Zvao sam ih 10 puta, a oni me vrteli u krug. Neozbiljni su. Onda sam otisao i zamenio za drugi. U pocetku je bila ista stvar, a onda je odjednom proradio. Ipak mislim da je windows u pitanju, pa ako neko zna sta je u pitanju, neka kaze. Nesto drajveri zezaju, ali ne mogu da ukapiram sta. Javlja gresku "Modem has occured an error", ali ne svaki put. Sigurno ima nekoga ko koristi Neobee-jev modem, pa, ako moze neka kaze kako je instalirao i kako mu radi.


_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako najskuplji, najbolji je Eunet...
Za studente koji dodju sa indexom postoji poseban popust, tako da izadje ok cena, a najbolja usluga...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
djalf
DJ Superstar
DJ Superstar



Godine: 46

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 353
Mesto: Funky tornado

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije tacno, Eunet je po svim forumima najvise pljuvan i radi najgore, provereno!!! Neobee treba takodje izbegavati jer je dosta problema bilo u proslih 15-tak dana. Jedini pravi izbor je po mom utisku (posto nisam iz Bg-a i NS-a)
1.SezamPro (najskuplji flat 2100 dinara ali i najbolji, dobija se gratis 50 sms-a mesecno)
2.Beotel (1800 dinara)
3.Verat (1700 dinara, niko se nije zalio, sto je neverovatno za Verat, ali tako je Mr. Green )
Sve ostale slobodno izbegavajte, a ako budete imali problema to je do vase centrale i tada treba cimati podrsku.
Pozdrav

_________________
Zivot je laksi uz ADSL Razz
 
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 26, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma eunte je zakon
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da su ih pljuvali da ne odgovaraju na zahteve, ali za loshu uslugu?!?
E to vec prvi put chujem...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledajte www.absolutok.net

_________________
Master
 
Taca89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Feb 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam kod beotelneta i bash sam zadovoljna Wink
 
ivan012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 3:23 pm    Naslov poruke: Neobee.net Na vrh strane Na dno strane

Evo ja vec mesec dana koristim ADSL preko Neobee-a i zadovoljan sam. U pocetku je par dana bilo problema sa logovanjem na mrezu ali su brzo to otklonili i sada je sve ok. Jedino sto mi smeta je ˝zavrnuta slavina¨sto se tice P2P programa , ali i za to mogu imati razumevanja jer su svi gladni megabajta i danonocno se skida.

Za 1500 dinara sasvim solidna usluga.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta neda neobee da se koristi p2p?

_________________
 
KZS
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 395
Mesto: Apatin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma verovatno da daje,samo sto verovatno mnogo manjom brzinom ide download i upload. To i nije cudno jer P2P programi stvarno znaju da zaguse mrezu.

_________________
JeLeN PiVo - StVaRnO NaJbOljE
:occasion5:
 
ivan012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Sep 2004
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:14 am    Naslov poruke: Neobee.net Na vrh strane Na dno strane

Sto se neobee-a tiče sasvim je razumno to što su usporili p2p download. Polazim od sebe , čim sam se prvi put ¨nakačio¨na adsl podigao sam svoj omiljeni p2p klijent i poceo halapljivo da grabim za megabajtima raznih gluposti . U redu , bilo je tu i korisnih stvari , ali mnoge stvari sam bespotrebno provlačio kroz kablove ... Sada je ok , surfujem , skidam muziku itd. , doduse bez p2p ali sam zadovoljan.

Proces uvodjenja adsl-a traje nekih 7 dana , od provere teh. mogućnosti na centrali do podizanja adsl modema kod njih .
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti platis neku brzinu bez ogranicenja transfera, zasto bi te oni kocili... to je tvoja stvar sta ces da radis sa onim sto si platio, sve dok ne pocnes da radis nesto sto je ilegalno, a globalno gledano p2p mreza je LEGALNA.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> ADSL provider - koji je najbolji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon