www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ADSL provider - koji je najbolji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam od danas korisnik adsl flat paketa preko Beotelneta. Sve u svemu treba nedelju dana za prikljucenje. Uzeo sam paket 256/64 kosta 1700 (modem i sve ostalo za dz na koriscenje). Za sada sam zaista zadovoljan. Ali polako primecujem da mi za neki multimedijalni sadrzaj ako zelim da pogledam npr. neki spot preko neta treba cak i brza veza. Ehh, kako zahtevi rastu... Confused
Ma sve u svemu ovo je sasvim ok, drzi download na 256..da kucnem u drvo..



_________________


 
acevantura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo vise se isplati Flat nego bilo koji drugi paket ADSL-a
Ja sam kod Beotela i zadovoljna sam . EUnet jeste najbolji ali i najskuplji
 
acevantura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene najvecu brzinu Beotel adsl 256/64k izvuce kod LimeWire-a 30kb/s
a jedan kolega ima 512 kod beotela i prezadovoljan je
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaoj blago vama,imate adsl,a mi jedva uspostavishmo i ovaj Wireless kao fol "512k" a nije ni pravih 256 i guramo nekako.....
Da li neko zna kada ce PTT siriti adsl mrezu po Srbiji ???? Question

_________________
nedd1ch
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam jedno pitanje:

Trenutno koristim kablovski internet kod KDS-a (nalog je PTT), ali nisam bas zadovoljan uslugom, i planiram da uzmem ADSL.
Da li je bolji PTT ili Beotel-a sto se tice ADSL-a?

Uporedjivao sam cene, i PTT je jeftiniji, ali s'obzirom da im kablovski net i nije neki, mislim da im je i ADSL los.
 
miregrobar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 33
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: ma prodaju maglu ljudima Na vrh strane Na dno strane

ja sam se bio prijavio i na sezampro i na eunet i neobee i svi oni mi kazu da mi telefonski prikljucak ne odgovara.koja glupost.pre dve godine sam dobio novi broj na novoj digitalnoj centrali.i zivim u uzem centru Novog Sada,pa nek mi neko sad kaze u cemu je fora.Lazu ljude.Prodaju muda za bubrege

_________________
Ziveo Partizan i majka Srbija
 
zdravkof
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 03, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Novom Sadu je do sada najhvaljeniji PTTNet . Za nepoverovati ali je na vise foruma u vrhu, cak bez kritika .
 
malishans
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 1
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 12, 2006 10:21 pm    Naslov poruke: neobee? Na vrh strane Na dno strane

Pa evo ja koristim usluge neobee-a vec 3 meseca i nisam nesto posebno zadovoljan.... Nekad radi kako treba a nekad uopste ne radi sa porukom @this connection has limited connectivity@ Smile))
Kanda su jos mali pa treba sacekati da malo porasu Smile))
Uzdravlje
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 14, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim neobee ADSL i za sada sam zadovoljan. Imam 512/128 konekciju i sve ide dosta brzo. Sto se tice korisnickog servisa uvek su mi izasli u susret, tako da ne mogu da potvrdim price da ne brinu o korisnicima. Inace, tri puta su mi se mejlom do sada zahvalili sto sam bas njih odabrao za provajdera.

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
popsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim sinfoniku i zadovoljan sam.
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 18, 2006 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijavio sam se pre nedelju dana za PTT. Valjda im je ADSL bolji od kablovskog. Smile
 
Milos-PFC
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 24 Dec 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 12, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je beotel-net najbolji i zbog cene i zbog paketa koje nudi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> ADSL provider - koji je najbolji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon