www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ADSL provider - koji je najbolji?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 7:48 pm    Naslov poruke: ADSL provider - koji je najbolji? Na vrh strane Na dno strane

Posto sam se raspitivao, ovamo onamo, nista posebno nisam saznao, ali sam se zbog cene ipak odlucio na Neobee, za koji trebam da se prijavim sutra-prekosutra, zato sto mu je FLAT jeftiniji. Ali pre no sto to uradim, recite mi, sta vi mislite, da li ima veze ko vam je provajder, ili je nebitno, bio ovaj ili onaj?


_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
ifrit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavno sve samo t mobile i nemreš fulat
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta li si ti sad napisao ovde... Nista ne kapiram, posle 5 minuta desifrovanja. Shocked

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 12, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Covek verovatno nije iz Srbije pa zato malo zbunjujuce prica...
Pa uzmi ili NeoBee ili SezamPro...to su navodno 2 najjeftinija mada za kvalitet svi daju prednost EUnetu s cime bi se i ja slozio samo opet tu igra ulogu cena...
poz
losmi200
 
kiki-riki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 155

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 13, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Мој другар је сад увео АДСЛ од Неообее-а па ћу вам за пар дана рећи какав је 8)
 
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam se prijavio za Neobee, ali ih nema da dodju. To me za sad nervira. Kada budu namestili, i ja cu vam javiti kako funkcionise. Hvala svma. Pozz...

_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma prijavio sam se i ja za Neoobee i nejavljaju se. Rolling Eyes

_________________


 
losmi200
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 14 Jan 2004
Poruke: 709

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GiGimix je napisao/la sledeće:
Ma prijavio sam se i ja za Neoobee i nejavljaju se. Rolling Eyes


Slab je neobee sto se tice javljanja i obecanja...probaj ponovo da ih zoves ili zovi SezamPro!
Poz
losmi200
 
kiki-riki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 155

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ма сви су мање више исти јер је адсл тек дошао и није све како треба испитано па свима дође до некаквих испадања и слично
 
Herros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 147

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SezamPro je bezobrazan.Zasto ....zato sto platis najeftiniji flat ,ali zato protok je toliki da na 56K mozes da ga probijes za 10 dana.Znaci nerealan.Beotel nisam siguran da li naplacuju protok .....ali cene su im konkretne.Mislim ljudi se zalete kad vide ne znam sad 1500 din 128/512KB/s .....da ali protok jebe.E sad imate i Beogrid koji vam daje 1MB/1MB za 1060 Dinara ,ali protok je 1 GB ...pa sad ocenite.Verat ne naplacuje protok i jeftin je ,e sad dal valja ne znam.

_________________
Just be what you are.....
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam njih dosta koji su na neobee i ne zale se. On je koliko mi je poznato najjeftiniji. Tako da ti njega preporucujem.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 20, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probajte AbsolutOK.Oni takodje nude ADSL www.absolutok.net

_________________
Master
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> ADSL provider - koji je najbolji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon